SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poryte mariany, owlosione plecy, wszystko albo nic,to my polacy..

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184981

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie oglądam, może potem na youtube obejrze ;-
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Ja obejrze. Na live streamie.
Zadnych towarzyski spotkan pod znakiem KSW. Od czaso PPV.

Gwoli uczciwosci nalezy dodac, ze bardzo zacna rozpiska.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
po decyzji w walce Pudziana z Anglikiem straciłem szacunek dla tej organizacji. ostatecznie walkę uznali chyba za nieodbytą. nie dziwie sie że Thompson który moim zdaniem wygrał wyszedł na ring wyrwał mikrofon dla prowadzącego i powiedział co myśli o tej organizacji
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a btw wiadomo kiedy Pudzian teraz walczy?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
no mysle podobnie.
obejrze, bo innych planow nie mam na dzis.

A pudzian mi lata kolo wacka.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23447
16 grudnia pudzian w londynie walczy. Pierwotnie mial walczyc... marcin najman... troche zenujaca sytuacja. A co do KSW to poki co najlepsze gale w PL organizuje i troche dziwne po jednej kontrowersyjnej walce cala organizacje podsumowywac

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak mam nie podsumowywać? szukają dla niego przeciwników za granicą, wzięli Bobba Sappa, który kiedyś był czołówką światową a dziś daje sobie swoim nazwiskiem początkującym fighterom gębę wycierać (7 walk stoczonych w tym roku.zadnej nie wygrał, każdą przegrał w 1 rundzie, i jeszcze 2 walki do stoczenia tylko w grudniu), Butterbean, którego cenię jako boxera, nawet sie pewnie do walki nie przygotowywał, Najmana nie skomentuję nawet, no i Thompson - fighter średniego kalibru, połowa walk wygranych, połowa przegranych, myśleli że go oszukają, weźmie kase i po cichu pojedzie do domu, niestety tak się nie stało.

jak chcą Pudziana wypromować to niech stoczy kilka walk z Polską czołówką, np chętnie bym go zobaczył w walce z Nastulą.

Walka z Tyberiuszem Kowalczykiem to też żart
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bo po trzech latach stażu i 8 stoczonych walkach dostaje do walki debiutanta
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Dziewczyny sie bardzo ladnie bily.

Z tym, ze lez nie znosze. Dlatego nie jestem za walkami kobiet.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Chleb w UK

Następny temat

English please

electro
Polecane artykuły