Szacuny
91
Napisanych postów
8680
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
31712
Proponuję nie ciągnąć dyskusji nie na temat jeśli nie chcesz komentować walki z tygodniowym opóźnieniem.
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
Szacuny
91
Napisanych postów
8680
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
31712
żegnam
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
Szacuny
3
Napisanych postów
725
Wiek
42 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
14919
Panowie, czy zna ktoś harmonogram tej gali - tzn. o której godzienie (mniej więcej) będzie walczył Tomek? Będę w sobotę na imprezie i musze wiedzieć kiedy zaatakowac na ogladanie
Szacuny
1
Napisanych postów
1293
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
26774
Już nie przesadzajmy z tym mocnym ciosem Vita. Briggsa obijał 12 rund, Arreole 10 rund, a na dechy ich nie posłał... Jasne że oboje mają mocniejsze szczęki od Tomka ale IMO pojedynczym ciosem Adamka nie powali musiałaby wejść jakaś kombinacja lewy prosty prawy i lewy sierp etc. A IMO Tomek może się nadziać na pojedyncze ciosy Vita, przed kombinacjami bedzie sie starał uciekać Nie wierzę w nokaut na Adamku, Vito na punkty oczywiście jest taka opcja całkiem prawdopodobna, ale ja jestem optymistycznie nastawiony, bo jaki sens ma ogladanie walki z góry mówiąc że i tak nie ma szans...
Czekam na jutrzejsze ważenie emocja rosną z godziny na godzine
"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"
Szacuny
1
Napisanych postów
378
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
3390
Cezi z tym balansem zależy kto jak na to patrzy. Kliczko prawie że stojąc w miejscu potrafi robić dobre uniki, Adamek owszem balansuje dobrze ale jest to połączone z ciągłym przemieszczaniem się. Z tym że nie rozwinął się od walki z Gołotą chodzi raczej o to że nie jest to nie wiadomo jaki skok. Vit i Tomasz mają swoje nawyki których nie zmienią i już. Zdecydowanie bardziej podchodzi Adamek Vitalijowi niż na odwrót.
Szacuny
3
Napisanych postów
698
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
6661
Świetne wiadomości dla polskich kibiców podaje czwartkowe wydanie "Super Expressu". Walkę pomiędzy Witalijem Kliczko a Tomaszem Adamkiem będą mogli obejrzeć fani "Górala" w Polsce, i nie będą musieli za to płacić. Stacja RTL nie zakoduje bowiem swojego kanału na czas pojedynku.
Za transmisję walki Adamek - Kliczko w polskiej telewizji w systemie pay-per-view zapłacić trzeba 40 złotych. To zbyt wiele dla tysięcy Polaków. - Cena powinna wynosić maksymalnie 10 złotych, wtedy każdego by było na to stać. A my chcemy, żeby jak najwięcej osób oglądało walki Tomka - mówi menedżer Polaka Ziggy Rozalski.
"Super Express" podaje jednak bardzo dobre informacje. Walkę w Niemczech pokaże stacja RTL, która jest także dostępna w Polsce. Co najważniejsze, nie trzeba będzie za jej oglądanie płacić ani grosza. Jeszcze kilka tygodni temu nie było to takie pewne.
Obóz Ukraińca chce zarobić jak najwięcej pieniędzy na sprzedaży transmisji w Polsce. Żądał więc od polskich operatorów, żeby zakodowali sygnał RTL w czasie walki. Do tego jednak nie dojdzie. Tym bardziej, że nie planują robić tego Niemcy.
- Chcę uspokoić wszystkich kibiców w Polsce. Nie zamierzamy w jakikolwiek sposób kodować transmisji z tej walki. Takie coś jest niedopuszczalne, nie pozwala na to prawo europejskie - zapewnia rzecznik stacji RTL Matthias Bolhoefer.