1)Wiek-17Lat
2)teraz 67-68kg(4 miechy temu 79-80kg) 176cm
3)Zaczołem coś ok początku marca w czym miałem przerwy ok 1 miech razem głownie podczas matur ok 3tyg i teraz 1 tydzień.
Planowany termin zakończenia-2 miechy(do konca wakacji)
4)Hmm trudno powiedzieć, sami oceńcie po focie:
5)Głownie chce stracić calutki odstający brzuszek i wyrzeźbić brzuch, klatkę, bary itd żeby dobrze wyglądać...
6)trening-3-5 w tyg siłka-rzeźba, biegam 2-3 w tyg, + 2-3 w tyg piłka nożna, raz za kiedy siata mam zamiar zacząć ćw na brzuch
Dieta- Unikam wszelkiego rodzaju słodyczy, dalej je jem ale ok 4 razy mniej nie jem fastfoodów, mam zamiar zmienić moje 3-4 posiłki na 5-6 tylko dalej nie mam pomysłu na jakie z czym mam ograniczone środki do tego co jest w domu(co rodzice kupia itd) może macie jakieś pomysły na posiłki dobre na dietę które bym mógł łatwo szybko przygotować mniej wiecej tak: posilek1 -> posiłek 2 -> obiad głownie to co mama zrobi ale postaram sie nie jeść ziemniaków i takich tam podobnych zapychaczy -> posiłek 4 -> pos5 -> pos 6
z czym te pos 1,2,4,5,6 sam sobie zrobie i nie mam pomysłu co by tu wykombinowac :D Czekam na wasze pomysły thx.
7)Zdrowy
8)Raczej nie, nie pije jeszcze kawy
9)ok 1 miech-dyma burn extreme(spalanka tłuszczu)
10)dyma burn extreme-zostało ok 25 tabletek czyli bydzie na ok tydzień.
11)pocz styczen-kon lutego(masa), pocz marca+ rzeźba z przerwami o ktorych juz wspomniałem
12)Mogę wydać do 250 zł ale musi być na co
13)A wiec chciał bym sobie dokupic jakaś spalanke albo jakies produkty np L-karnityne czy cos w tym rodzaju co może mi pomóc osiągnać cel.
Jak widzicie schudłem juz dosyc tak ale po brzuchu ktorym jest moim głownym celem duzo nie widac wiec puki co musze starcic ten tłuszcza a nastepnie biore sie za cw na kaloryfer i pewno bede musiał zwiekszyc jeszcze mase zeby było co nieco na klacie, barach itd
Szukałem troche na necie ale jednak stwierdziłem ze lepiej spytać sie kogoś kto jest w temacie i dobrze doradzi, co myślicie o
nutrex-lipo-6-black albo Man Scorch, dalczego tak dlaczego nie?