Bez Muzyki u ciebie to się nie obejdzie
Zmieniony przez - Matth3w w dniu 2011-03-19 15:39:32
Zmieniony przez - Matth3w w dniu 2011-03-19 15:39:32
Ilość wyświetleń tematu: 198490
) + 60g orzechów
Starałem się umiarkowanym/wolnym tempem.
Całkiem sam na sali, potem jeszcze jeden typ z laską przyszedł, a więcej ludzi zaczeło się schodzić pod koniec mojego treningu, no i tak ma być
--== GAINER TEAM ==--
specjalnie komponuję wypiski w ten sposób żeby łatwo było wszędzie trafić - w moim podpisie masz numery stron na których jest aktualny plan, oraz fotki, w kazdej wpisce treningowej jest link do planu, jak i do poprzedniego treningu, wszystko łatwo znaleźć
--== GAINER TEAM ==--
)
--== GAINER TEAM ==--

--== GAINER TEAM ==--

--==GAINER TEAM==--
Mimo to klatkę mocno czułem, więc pewnie było dośc dobrze. A ogólnie to nawet nie tak ciężko, w końcu 1,25 to tyle co nic, dokładam powoli dalej
Ze 30-35 weszło.
Na czym wy dowieszacie?
--== GAINER TEAM ==--
albo wczesnije prosto z butli
Aktualny dziennik:
http://www.sfd.pl/Mariusz_Żaba:_MPJ_2015_str_34,_Kłodzko_44-t1089000.html
Galeria zdjęc:
http://www.sfd.pl/Marian_rocznik_92-t628047.html
DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły