SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 575673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
I sie skonczyl piatek mega ch**owo.
Poszlismy z Oktawia na spacer wieczorem , ona zostawila torebkę w aucie bo po pracy brudne ubrania inpojemniki itp wrocilismy po 30 minutach i zastalismy wybita szybe, brak torebki.
W torebce karty, dokumenty, klucze, pieniądze.
Dopiero z Policji wrocilismy bo przeciez ba nich trzeba poczekac 1.5h.

Wylaczam sie z forum na jakis czas bo bania siadła , co bylo lepiej to czas sie zapozyczyc bo straty spore.

Pozdro.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29582 Napisanych postów 62958 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902654
ja pieprze ale Ty masz pod gorke... wspolczuje zawsze cos.

swoja droga nigdy nie zoostawiam zadnych wartosciowych rzeczy czy waznych dokumentow w aucie na widoku a nawet schowanych w bagaznik czy schowku.bo jak buchna auto robi sie lipa.

dasz rade. zawsze dajesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No wiesz, moja zawsze pod siedzenie dawala a teraz poprostu zostawila. 30 minut starczylo zeby ktos sie pokusil. Najgorsze ze miała tam wszystko, moj portfel tez byl w aucie mimo ze pusty i klucze nikt nie ruszyl.
Życie nie oszczędza jak zwykle..

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No cóż. Już ogarniamy, trochę gotówki na poniedziałek ogarnięte, szyba do wymiany, dowód do wyrobienia,klucze,zamki do wymiany , wszystkie kosmetyki Oktawii do kupienia bo miala wszystko w pracy bo 12h to tam sie musi ogarniac, prostownice, szczotki,torbe,portfel bla bla bla..
Całe szczęście Pani która wynajmuje nam mieszkanie powiedziała że mozemy polowe wplacic za mieszkanie w tym miesiacu tylko.

U mnie majster w pracy oczywiscie skurcz jaj ze mnie nie ma życie. Będę yebał nadgodziny na Wrzesien bo bede mocno w plecy teraz

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wazne ze auta nie buchli...

no ale teraz tak załatwiania co nie miara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
auto mniej warte niż ta torebka.. Serio ..

Ale jak by mi yebli środek transportu do pracy to masakra


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-08-05 13:12:29
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 709 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6656
jak to u mnie w pracy powiedzieli "co sie martwisz, wszystko nowe teraz bedziesz miala" emocje opadły, obcy ludzie pokazali tyle zrozumienia i tyle nam pomogli.. zawsze mogło być o wiele gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Teraz kilka dobrych flaszek trzeba postawic albo wypic ...

I na tą chwilę patrząc na całą sytuację, dobrze że się to stało :).. Pokazało przynajmniej jakie osoby nas otaczają, na kogo można liczyć i kto może na nas liczyć.
I jak zwykle okazują się to osoby znacznie starsze a nie gówniarstwo.
Teraz siedzimy i się cieszymy tak naprawdę, zaraz piwko, w sumie mam 2 dni wolnego przymusowego , troszkę załatwień jeszcze w poniedziałek i wsio bo co ważniejsze już porobione.

Tak i tekst ktory wczoraj usłyszelismy " k***a musialo sie tak stać , coś się musi zyebać żeby zaraz było znacznie lepiej" kilka godzin i się o tym przekonaliśmy.
Po ogromnym strzale w kolano , jesteśmy i będziemy silniejsi i bogatsi w doświadczenia życiowe :).

Sytuacja zamknięta z ogromnym PLUSEM i długiem wdzięczności dla niektorych, a dla reszty którzy się cieszyli , chvj w pysk ;]

I uwaga dzisiaj nawet udało mi się na kulosy dobrać spodenki w HMie, dżinsowe, jak ktoś szuka czegoś w miare taniego to mega przeceny są.

Pokarmie grubasa jeszcze około tydzień i wyliczę sobię kalorykę, normuję jadłospis bo zaczyna mnie wkvrwiać takie jedzenie na oko, przyzwyczailem sie do liczenia i jak teraz płatki ważę i inne rzeczy to mi jakoś tak lepiej, lubie wiedzieć ile jem.
Mniej więcej będę chciał jeść 3500-4300 kalorii , 3500 w dni z mniejsza intensywnością w pracy bo czasami bywa dość cieżko
4300 w dni treningowe + intensywniejsze w pracy.

Zaraz paka powinna jeszcze być z kreatyną , białkiem, węglami itp itd i jedziemy dalej.

I tekst mój wczoraj zniszczył wszystkich.. miałem w chooy ochote na Żurek , kupilem sobie w PP i wrzucilem do torebki.
Oktawia zapłakana gadamy z Policją a ja " kvrwa zayebali mi mój żurek" musze isc i kupic drugi

Pozdro












Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-08-05 16:43:41

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-08-05 16:53:19
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Współczuję, ale sam widzisz, że to wciąż jedynie materialne rzeczy.
Masz ludzi, na których możesz liczyć i to jest prawdziwy skarb, masz Oktawię
Głowa do góry, odrobi się to jeszcze!

Działaj i nie pozwól się wytrącić z równowagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium