SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 576410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dobrze wiedziec mumin ze nie dales sie .

Co najlepsze wczoraj trening zrobilem i łopatka juz nie boli.
Przedwczoraj z bolem plecow robilem ciagi i po treningu bol przeszedl.
Moze z choroba tez tak bedzie. Dzis nie jest zle tylko gardlo drapie troche. Zwiekszylem wit c.

Dzis tak jak pisalem nie patrze na szamke. Tzn nie jem wogole twarogu, jogurtow itp bo to powodowało zgagi.
Tak latwo sie nie poddam . 7 dzien bez ipp ,wieczorem do kina i pozniej tez rolowanie rozciaganie itp. W ledzwiach juz taki mam komfort ze zapominam ze cos mi bylo wogole . No ale 5kg tez zeszlo.

Ide w kime 1h , jeszcze 100zl musze zrobic pozniej a mi sie nie chce



Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2018-10-13 14:30:58

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2018-10-13 14:31:35

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No wczoraj sobie pojadłem, w sumie zjadłem 1 normalny posiłek tylko tak naprawdę.
Rano tylko dlatego że jeździłem nonstop a nie wziąłem kasy więc wpadły pierniki i prażynki o 12stej ..
Potem 100g ryżu z gulaszem z wieprzowiną i pieczarkami.
po drodze gdzieś tam sobie popijałem cole zero , a potem znajoma była kupiła torty w sowie, jeden ala brownie drugi jakiś owocowy to wyebalem naraz.
potem w kinie desperados, troche wafli ryżowych, chipsów , wieczorem czekolada i wsio.

Ogólnie nie wiele, waga -200g , żołądek - zero reakcji. Co mnie strasznie wkvrwia. Jem takie badziewie to jest ok .

Dzisiaj już normalnie. Ale strasznie podkvrwiony chodzę,jeszcze w robocie lipa , bede pewnie do 1 w nocy musial się bujać , ale ważne że weekend się kończy , 3 dni odpoczynku, tzn luźniejsze , noi jutro na trening, bo zawsze weekend teraz off i dziś już chodzę nakręcony i bym poszedł potyrać coś.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Zupka z siemienia z rana wpadła. Śniadanie i zaraz na trening.
Czuje się normalnie w sumie, fajnie.

jakieś tam fotki chciałem wrzucić, ale 2 dni bez ruchu i syf w sobotę mimo że wagi nie podniosło to gorzej wyglądam znacznie, ale zleci w 2 dni.
Znowu minie pewnie kilka tygodni zanim powtórzę coś takiego , nie czuje takich potrzeb jak kiedyś, dlatego ogólnie nie wiele tego było.

Ostatni tydzień (4) zrzutki , w pasie 88, waga 92.6, dalej szamkę zostawiam na tym samym poziomie, moze dodam coś cardio i aktywności, a napewno intensywności , a później powoli będę dokładał.

Miałem środki zmieniać zaraz, ale się zobaczy jak to będzie szło z żołądkiem. Jeżeli będzie wszystko ok to dece zmienie na trena e jakieś cieniutkie dawki i test zostanie tak jak jest na 500 ew.
Także u mnie jak zwykle , szau ni ma.

Wypiska ogólna później, bo jeszcze nie wiem czy nogi czy zestaw dyskotekowy.

Pozdro :).








Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2018-10-15 11:32:26

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Siemanko.
Dzisiaj jednak poleciał trening klatki i bic + tric w seriach łączonych.
Ogólnie trening z dupy, pojechaliśmy na inna siłownie, tzn ta sama sieć Calypso ale każda się od siebie różni i ta była wyjątkowo chooyowa.
Praktycznie wszystkich maszyn które używam na klatkę nie było.
Brama była chooyowo zrobiona bo sztanga była albo za wysoko albo za nisko , a wydawałoby się że taka sama jak w Klifie u mnie , do tego ustawiona jakoś kvrwa krzywo.
Porażka. Nawet nie chce mi się opisywać.
Powyciskałem na płaskiej do 150x2 2s.
Potem jakieś rozpiętki, brama , wyciskanie hantli na chooyowej ławce z której zrobiłem ujemną, bo oczywiście ławeczki też nie było ..

Na bica i trica :
Uginanie ze sztangą prostą 3x14 + francuz hantlami leżąc 3x14

Uginanie ramion z linką wyciąg dolny + prostowanie z linką wyciąg górny
3x 12 + 3x14

Biceps na bramie z rączkami + wyciskanie wąsko sztangi na ławce płaskiej
3x 14 + 3x12


cardio 25 minut. Większość widziałem na tętnie 151-154 a później zmniejszyłem, bo siada mi na płuca i nie jest mi łatwo oddychać, zawsze u mnie się tak choroby zaczynają;/, najpierw płuca zaczynają boleć itp a potem reszta.
Miał być brzuch i rozciąganie ale nie byliśmy sami i tak wszystko na szybko .
Jutro nadrobie po nogach a dzisiaj rozciaganie tylko i brzuszki z gumą.

Ogólnie dzisiaj w lustrze gitara później, przy tej wadze jeszcze tak nie wyglądałem.
Oktawia też powiedziała że zaj**iscie to wygląda. Więc jestem podbudowany .

Z brzuchem dzisiaj też super, zero czegokolwiek , na dziś jeszcze jakoś 200g serc zostało na kolacje .
Teraz popijam melisę i idę Rampage oglądać i ogolić pysk i łeb bo wyglądam jak bezdomny.







3

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217567
Więc jest prognoza, że po dobrej wycince będzie i forma życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Prognoza jest. . Planuje na luty juz byc w formie ale co to z tego bedzie to sie okaze.
Napewno chciałbym przy 85kg wyglądać juz bardzo dobrze.
Ale przedemna jeszcze 6 tyg masy .

Dzisiaj sie zajechalem az mi naczynka na powiekach popekaly hyhy . Cardio nie ogarnalem już. Za cardio posluzyly wykroki. Wypiska później

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Powitać wieczorową porą.
Już po kolacji, dalej głodny, trzeba jakoś przeżyć. .
Rozkladanie jedzenia na 6 posiłków to nie to samo co 4 duże , ale łatwiej dla brzucha.

Dzis trening nóg, niestety jakoś nie poszło jak chciałem, stop w progressie albo wywołany przeziębieniem albo kaloriami.
No ale trudno, do tego gdzieś sztangą lekko po kapturze pojechała i lewa łopatka się spięła, w domu piłeczką ja zgwałciłem i gra.
Podczas siadów lewa łydka dostała i nie mogę na palce stanąć też przejdzie, ale szkoda bo chciałem łydy zrobić i nie mogę napiąć wogóle.

Ok -
Siady
0 x 10
70 x 5
120 x5
140x5
160 x2
180 x2
200x1
210 - nie wstałem a docelowo chciałem 220 , przy 180 czułem że będzie dupa, ale trzeba próbować
I teraz zjazd z ciężaru z przerwami 10-15 sek na zdjęcie krążków i złapanie oddechu, a było ciężko z zatkanym nosem.
190 x1,160x2,140x3,120x5,70x8 i kaput, brakło tlenu.

Wyprosty o 65kg x10 do całego stosu x6 czyli 4s.
Wykroki z hantlami 22kg po 10-12 na nogę 3s bo tez tlenu brakło
MCNPN ze sztangą zaledwie 60kg x 10 i 80kg x10 3s, nie chciało się po paski iść a ze sztangą tego ćwiczenia nie czuje , wole z hantlami.
uginania jednonóż na maszynie do wyprostów - bez przerw, noga za nogą 3s po 10powt
Później nie wiedziałem zbytnio czy lecieć na cardio czy nie, bo zostało 30 minut . Więc olałem cardio i poleciałem z brzuchem
Spięcia brzucha na ławce ujemnej
3x 10
unoszenie nóg w zwisie (muszę dodać ciężaru bo nie czuje ćwiczenia już)
3x 15
rozciąganie tylko siad japoński
3s po kilkadziesiat sekund , nie mogłem utrzymać bo też oddech przeszkadzał.
Przywodziciele na maszynie
3s x 10
odwodziciele na maszynie
2s x 10 i 1s x6

A tak przykładowo wypisze szamkę dziś.
50g jaglanych + 11,5 miarki białka + 20g nutelli + jabłko ,słodzik później glut z siemienia
50g ryżu + 150g schabu
potreningowo 60g rodzynek + 40g białka
75g ryżu + 2 pałki z kurczaka pieczone w piekarniku
100g chleba razowego w formie tostów z serem żółtym nie wiem z 30g max + 3 pałki z kurczaka
glut z siemienia


Coś mi się zdaje że jeszcze jeden posiłek był ale go nie pamiętam. Miałem 3 jaja jeszcze ugotować na kolacje ale jakoś mi się nie chce .

Dzisiaj znajoma podeszła i mówi że widać że nogi przytyrane bo sylwetka odrazu inaczej wygląda hyy .
Fajnie.
Tyle w sumie. A jutro się pomyśli jak to rozegrać, yebne wit c 5g na noc , zobaczę jak się będę czuł.
I tak muszę jeden trening odpuśicć w tym tyg, albo barki albo plecy.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Finalnie poszły dziś barki + bic i tric bo do końca tygodnia off.

Brak siły, chęci, bolący łeb i katar,sylwetka sie "zciapała" także podziękuje w tym tygodniu już.

Nie bedę się rozpisywał co do treningu bo to jak zwykle , tylko dzisiaj zakres ruchu 12-15 , tylko na wyciskaniach na hammerze szło 5-10 powt.
wycisk na hammerze 4s + drop
unoszenie hantli na boki siedząc 4s
unoszenie hantli w opadzie tułowia na tylni akton 4s
unoszenie hantli przed siebie 4s
facepull 4s
wyciąg dolny jednorącz 3s
Biceps zrobiłem tylko na modlitewniku z hantlą 6s x 15 powt bez przerwy, 8kg mnie zajechało
na triceps to samo bez przerwy 4s x 15 powt 12kg francuz jednorącz stojąc.


cardio 25 minut i tyle.

jakiś tam filmik z machania na wyciągu żeby pusto nie było :).






Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217567
Bez przerw to i taka ósemka zaczyna coś znaczyć, szczególnie na modlitewniku w pełnym zakresie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no dzisiaj łapy ciągną w chooy
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium