SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 573124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Korzystać trzeba z pogody, bo niby tylko ten tydzień ma być ładny
Ja już dzisiaj kawulę na balkonie zaliczyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Narazie u nas podaja caly czas wzrost temperatury. No teraz mam 22 w cieniu :) takze mega

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No witam, dzisiaj dzień lenia znowu, piękna pogoda z której nie korzystałem , tylko spacer 20pare minut z psem i potem po 19stej z Oktawią tam godzinka spaceru po bulwarze Gdyńskim.

Generalnie załatwiłem sobie bebeszki, moja wina bo zjadłem przeterminowany serek wiejski, ale nie sprobowalem go wczesniej tylko zblendowałem z truskawkami i kakao to nie bylo nic czuć .
Finał taki że dziś waga większa, brzuch jak bym piłkę połknął i nie mogę isę normalnie załatwić.
Podjąłem decyzje że narazie tydzien, dwa lub się już dotne do końca i polece 3 tygodnie na vlcd. Wiadomo te tygodniowe ładowania zostają, tylko tam do 3000kcal więc to nie to co kiedyś że bez ograniczeń , one są tylko troche w celu uzupełnienia gliko bo te 3000 wbijam prawie wyłącznie z samych ww..

Także dzisiaj w diecie mniej kcal niż Oktawia.
1 489,2 kcal b:181,1 g ww:45,3 g tł:64,9 g

Trochę się boję o ilość białka bo nie wiem jak nabije ogólnie ze względu na kompletny brak środków na ten miesiąc. Ale coś wymyśle, pomyśle i damy rade, byle by nie popalić.
Fakt jest taki że nie pracuje tak mocno fizycznie jak w zeszłym roku, stąd też wyglądam teraz jak wyglądam i nie pale mięcha i nie widać żeby to ciało było zmęczone.

Zdjęć dziś brak itp ,wiadomo ,nic się nie działo .
Tyle odemnie. Dobranoc

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
kurde ze po serku taka akcja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No Marian, przeterminowany był to i w żołądku swoje zrobił.

Ja juz po treningu i 20minut lekkiego cardio , dzisiaj potreningowo wrzuciłem węgle bo w pracy + na treningu + cardio przepał konkretny więc uważam bo forma jest już jak na 2 miesiące przed naprawdę super , spojrzałem w lustrze na siłowni gdzie światło jest normalne i sucho się zrobiło.

Na klatke poszło .
Wycisk hantli 3 serie po 12-6 powt + dropset w ostatniej serii
Brama (film) 3 serie po 15 powt
unoszenie hantli przed siebie 8kg+ wypychanie krążka 5kg (x12 + x 12) 3 serie
Wycisk sztangi skos doł z progressją ciężaru i dropsetem na końcu ( x12 x12 x12 + x8+x8+x max)
unoszenie hantli na górę klatki siedząc 10kg x 3 serie x 12 powt

Biceps :
Uginanie przedramion ze sztangą łamaną (film) 3 serie po 15 powt
Uginanie przedramion z supinacją nadgarstka 3 serie po 12 powt
uginanie przedramion z liną wyciąg dolny 2 serie po 15 powt
i uginanie przedramion z hantlami chwyt młotkowy 2 serie po 15 powt.


20minut cardio na tam 5.5 km/h chyba, leciutko.

Co do żarcia to z tym po treningu przesadziłem trochę , bo myślałem że z 300kcal zjadłem a tu 650 -.-.. No ale kij tam , a tak to podobnie jak wczoraj
rano 30g cornflakesów w miodzie + serek wiejski light , potem 300g kefiru , 300g mięsa z udek + kapusta kiszona, te wafelki po treningu , zaraz zjem 2 jaja cale i 3 białka, 200g mięsa mielonego z łopatki (nie było nic taniego innego w biedzie;/.) , serek wiejski light może zblenduje z truskawkami.

Przytłacza mnie ten miesiąc.. byle do 10tego.. czerwca.





tutaj żyły na klacie masakra powychodziły ale na telefonie Oktawii dobrze widać a na filmiku na yt już nie,takich żył w zeszłym roku nie widizałem nawet już jak ważyłem ponizej 80kg. .. POZDRO! .



Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ja ostatnio na treningu co przypozowalem to żyły i prążki, chciałem foto zrobić to myślałem że mnie chuy strzeli. Nic nie było widać xd

Też masz tak, że poza silka jesteś jak "ulany flak" ? XD

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
to zależy jakie światło w domu jest :). Bo w korytarzu jest dość ciemne i nie widać praktycznie nic, ale w klopie jest juz znacznie lepsze i widać sporo , a jak mam watpliwości to robie zdjęcie. Ale nadal czuje się jak totalne bezformie, a moja mówi że wyglądam jak bym był na chooy wie jakiej bombie w porownaniu do zeszlego roku .

Odsłonią się skosy, dupa i czwórki mocniej, to pewnie będę się czuł lepiej no i estro jest wysoko napewno,dopiero w czerwcu zaczne cos z nim robic



Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-05-15 19:41:05

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
O trafiłem i do Ciebie!
No to teraz mogę lecieć na bieżąco widzę jak zawsze luz i spontant No i co do sylwetki to biorąc pod uwagę zeszły rok nieźle się to prezentuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
O siemano, no zapraszam :) trafiłeś akurat na okres gdzie to sie bedzie zmieniać z dnia na dzień hehe

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886909
Czyli na ten najlepszy hehe no finał znowu chyba będę miał okazję ocenić na żywo jak tylko się dobije do noclegu nadmorskiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BSN - Mariusz Przybyła - droga do MP 2016

Następny temat

SFD - Marta Kwiatkowska

WHEY premium