SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 575920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Bok barku jaki progress :o Widać, że nie był to czas zmarnowany tylko dobrze przepracowany. I powodzenia na egzaminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Spory progres na zdj to i dopiero na scenie będzie mega widoczny;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Mission complete , kurs zrobiony , egzamin zdany.

odwaliłem taki dobry ten ryż że 3 worki rozgotowane z 450g banana , 100ml mleka 0.5% i 5g kakao , 60g odżywki - gdybym nie musial kuriera scigac nie zajelo by mi to wiecej jak 3 minuty xDD

I tak moje kalorie dzisiaj wyglądają, nic się raczej nie zmieni. Juz mam 90% zjedzone , bez tłuszczu nie najadam się wogole. I jest to ostatnie ładowanie do zawodów. A teraz ide spac ,niech sie uleży :D , leje sie ze mnie jak z kranu;/.





Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-29 14:27:33

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
I po treningu pleców, zajadam się ziemniakami , ogorkami i kurką.

Zrobiłem ogólnie 4 ćwiczenia na plecy po 3 serie i 15-20 powt
i na biceps 3 ćwiczenia po 2 serie po 15 powt

Nie chce mi sie opisywać, makro tam wcześniej wklejałem. Także wszystko zostało jak było
Jak widać sylwetka mocno się zmienia , co cieszy, na dupie już pręgi są , nogi dziś suche też.

1 fotkia i i 1 film i tyle odemnie na dziś. Od jutra spowrotem spięcie jajów i juz do zawodów - byle szybciej :) .









1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887288
Wysuszyło i wyżyłowało konkretnie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
lasican1
Wysuszyło i wyżyłowało konkretnie widzę


no fajnie jest, ale zagazowało mnie tak po tym ryżu że aż mnie cały brzuch napyerdala :/. .. A myślałem już że przejdzie to bokiem ale nie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887288
Trzeba było sobie wrzucić Ulgix Max - dużo lepszy od espumisanu i dużo większa dawka w środku 2-3 tabsy powinny załatwić sprawę Najwidoczniej nie możesz być "kulturystą" który robi forme na ryżu :D nie służy Ci więc musisz przełamywać wszelakie schematy xDD i jeść bułki pszenne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
trza mieć a narazie mnie nie stać zeby cokolwiek kupywać, kasa na styk do 10tego xD Jeszcze dopiero dostalem info ze zeby zaczac prace musze sobie kupic narzedzia , idealnie na 3 dni przed rozpoczeciem pracy, choy bede bez narzędzi. Nastrój padł totalnie

A co do jedzenia, zdecydowanie tak, bułki pszenne lepsza opcja napewno, albo wafle ryżowe bo po waflach nie mam rewolucji ,a po ryżu gotowanym masakre.
No ale trudno


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-06-29 22:41:53

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Cześć z rana.
Waga po ładowaniu 800g wiecej, wszystko w brzuchu , pas 1,5cm do przodu, pościskane jelita i na wpół biegunka jak juz do czegoś dochodzi.
Dzisiaj robie sobie dzien lc i jutro i pojutrze bo poprostu nic nie bede robił tylko leżał, moja w pracy weekend, na dworze napieprza deszczem , szarówa totalna . No cóż, dzisiaj tylko mase rzeczy do załatwienia 2x badania jedne o 10 drugie o 20 i działalność ale to chwila.

Sorry że dzisiaj zdjęcia od lustra no ale pogody i braku światła nie ominę, a chciałem pokazać jak to mniej wiecej wyglada. Do zwalenia niecałe 5kg, także bezstresówka,leciutko sobie to zleci , samą dietą itp powinno uciec do 81,5 reszte zrobi odwodnienie.
Udanego dnia i do wieczora czy tam popoludnia, dzisiaj będą grane nogi :)







Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Tyłek! <3 Możesz już orzechy łupać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium