SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Witam , dzisiaj bez treningu. Siedzę w domu, miałem iść na molo ale deszcz zaczął padać :(.

Dodaje zdjęcia w pozach, generalnie trzeba zacząć pozować bo mi tlenu trochę brakuje, ale nie jest tak źle jak kiedyś.
Jak widać w mieszkaniu już mam w końcu dobre światło mimo że na dworze pochmurno , także koniec wymówek że światło, że brak ostrości że to że tamto, poprostu tak wyglądam jak wyglądam i nie ma tłumaczenia.
88kg pierwszy tydzień redukcji po miesiącu obijania się po 2-3 treningi w tygodniu i praktycznie braku diety.
Wskakuje teraz na treningi 5x w tygodniu i będę nap*****lał na 200% , nie ma to tamto, nogi mocno odstają co mnie najbardziej wk***ia, odrobine się poprawiły od zeszłego roku ale poprawiła się też góra więc no , wyszło na zero.
Trzymam bardoz dużo wody, narazie nie mam nic na zbicie estro i nie mogę zamówić bo autko się popsuło i 4 stówki poszłyyy a miały iść na coś innego.
I wczoraj głupio bo nie chcialo się iść na piechotę z siłowni z zakupami i wsiedliśmy do autobusu na 2 przystanki noi 400zł kolejne mandatu ale dostali stówkę na podział i obeszło się. Życie , trzeba teraz coś odrobić,dorobić itp, nie ma lekko.
Ludzie maja znacznie większe problemy :) .

I odrazu prostuje , fotki bez pompki kompletnie, wstałem porobiłem i dodaje, dziennik trzeba trzymać aktywny :) do zawodów 4 miesiące więc finalnie sylwetka bedzie znacznie lepsza.

Edit jednak zmniejsze bo źle się na to patrzy a musiałem wyostrzyć lekko




























Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-03-05 12:55:11

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-03-05 12:55:58

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-03-05 12:57:38

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Gienus tak po prawdzie to tam smalcu za wiele nie ma , jest ladnie sucho tylko miesa w niektorych miejscach troche brakuje ale to sie poprawi z czasem , wode zbijesz i bedzie jeszcze lepej

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
masz racje, u mnie głównie woda siedzi tak naprawdę 2 tygodnie na lc i zbicie wody i finito redukcji. Woda jest przez to że nie mam czym estro zbic i dieta jest jaka jest. Ale co tydzień będzie poprawa, kolo wtorku przyjdą termogeniki mam nadzieje i pomogą w całym procesie.

Mięsa brakuje owszem, tylko mnie nikt nie kieruje, nie ćwicze z nikim kompetentnym znającym się na temacie, bawie się w to sam i nie zawsze wiem jak poprawić daną partię. Ale mi się nie spieszy :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 421 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57247
Pospiech tutaj nie wskazany a wiec dobrze ze ci sie nie spieszy , tak jak mowisz low carb , estro w dol i sie ladnie wyostrzy wszystko, a co do prowadzenie , to nie zawsze to jest konieczne , robisz progres samemu wiec narazie git !.:)

arr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dobryy.

Klata i bicek zrobione, troche zmęczony byłem bo zmokłem w pracy odrobine, taka ch**owa pogoda że aż nerwica trafia. Jeszcze teraz wali śnieg na grubo.

No ale mimo wszystko klata i bicek zrobione , czyli poniedziałkowy standard.

Klatka :
Wyciskanie na ławce poziomej hantli
42 kg x 10
50kg x 8
50kg x 6
24 kg x ileś tam wolny ruch i przytrzymanie ale nawet 10 nie bylo.

Wyciskanie sztangi na skosie ujemnym
3 serie z 100kg x 8

unoszenie hantli od boku siedząc (na górę klatki podejrzane na jednym z filmików na jutubie)
12kg x 3 serie x 12 powt

Wyciskanie na hammerze poziomo z gumami i 15kg na strone (filmik)
3 serie po 10 powtórzeń chyba bo nie pamietam , dopięcie max i przytrzymanie u góry.

Biceps :
Uginanie przedramion z gryfem wyciągu dolnego
3 serie po 15 powt

Uginanie przedramion z hantlą chwyt młotkowy
20kg x 3 serie x 13 powt

uginanie przedramion na modlitewniku z hantlą 10kg
3 serie x 15 powt

i na dobicie 2 serie uginania z hantlami z supinacją nadgarstka xmax 8kg i 4kg



Zrzucilem węgle mocno w dół, rano 4 kromki chleba w postaci tostów z serem + jajecznica z serem, w pracy twaróg + z 150g truskawek , przed siłownią mięso z kuskusem ale też jakaś tam mała ilość tego bo nie mogę za bardzo patrzeć na takie rzeczy, po siłowni draże wciągnąłem 0,5l maślanki naturalnej , teraz twaróg i 200g truskawek , później jeszcze serek wiejski zjem i pare ciastek.

W postaci cardio dzisiaj z 5km z buta bo na skm mialem 1,5km i poźniej latałem za kierownikiem bo mam zablokowany telefon i nie moglem zadzwonic i sie ganialismy po rejonie.

I to tyle, na dole 2 filmiki i check pleców, zobaczymy co to będzie jak zrzuce jeszczez z 5kg.






















Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-03-06 22:06:17
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ema. Trening barków i tricepsu zrobiony..

Barki :
Wycisk sztangi stojąc
40kg x 10
60kg x 8
80kg x 1
40kg x max

Unoszenie hantli na boki wolno.
12kg x 12 3 serie

Unoszenie hantli w opadzie tulowia na tył barkow
10kg x 15 x3 serie

przyciąganie trójkąta do klatki wyciąg dolny
3serie po 15powt

Triceps

Wyciskanie sztangi na ławce ujemnej (płaska była zajeta)

60kg x 15
60kg x 12
60kg x 12

Francuz hantlą jednorącz
14kg x 15
10kg x 15
10kg x 15

Prostowanie przedramion z gryfem wyciąg górny podchwy
3 x 10

Pompki na poręczach (maszyna)
x10
x8
x8

I pare serii na nogi zrobiłem jakieś wyprosty i troche frontów lekko, ale za bardzo mi to prostowniki obciąża i niestety więcej się to nie pojawi u mnie w treningu, po 1 serii czuje do tej pory plecy a bylo tylko 50kg

Z jedzenia , rano placki twarogowe z mąką i żurawiną i dżemem i 2 jaja, w pracy 200g twarogu + truskawki , po pracy kuskus z wieprzowiną i kiełbasą nie znam ilosci , po treningu 05l maślanki naturalnej i 2 tosty(4 kromki chleba) z polędwica i serem , przed snem 200g serka wiejskiego z truskawkami i to by było na tyle.

czołem

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Czujesz prostowniki przy FSQ ? Ja tam tylko przy BSQ może za bardzo się pochylasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
liczysz te produkty czy raczej na oko póki co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Właśnie Krystian starałem się odchylać w tył bo ciągnie mnie do przodu i co ty, bolały mnie jak skurczystyn, a przy normalnym nie mam takiego efektu puki nie nayebie ciężaru z 160+kg

Buli915 , narazie na oko, patrze w lustro i na wagę

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Siemka suchar wjeżdża z wypiską .
Powoli redu postępuje, od przyszłego tygodnia zajmę się estrogenem to sie wyostrzy odrobinę. Waga 87 z kawałkiem , zdjęć nie daje, dam pod koniec może przyszłego tygodnia albo za 2.

Poleciały nogi dziś mimo że po pracy już mam skurcze w czwórkach ale trzeba tyrać + 4 serie na biceps

Nogi :
Siady ze sztangą
120kg x 8
140kg x 6
150kg x 4
130kg x 5
100 kg x 5
40kg x 5

Wyprosty jednonóż
x8 po 4 serie na noge i dobicie obiema nogami

Siady na jednej nodze z hantlami - pierwszy raz robiłem i za niska ławka trochę , noga mi spadała widać na filmiku, mimo wszystko nogi juz byly mocno obolałe i ciężko było zrobić ale zrobiłem
4 serie po 8 powtórzeń na noge z hantlami 8kg

MCNPN ze sztangą
120kg x 3 za ciężkie
70kg x 8
70kg x 8

Uginanie leżąc
3 serie po 12 powtórzeń


i się zaczął problem ze skurczami w dwójkach i ból taki że nie mogłem ustać dobiłem biceps jeszcze 4 serie łamaną chwyt wąski 40kg po 15 powt.

I tyle, zmęczony jestem, zaraz wleci omlet na słodko z 6 jaj na kolacje bo nie mam pomysłu na nic innego.

Dziękuje i dobranoc :)

Na siady nie daje dużo ale staram się nisko robić, w serii 130x5 ustawiłem nogi szeroko i niebo a ziemia , znacznie lepiej sie robiło , wykorzystam to na następnym treningu, ogólnie miałem siadów nie robić, no ale trudno, będę robił







i kaleka z hantlami .



Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium