SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gienus12 - mass and strenght

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Tego ci nie powiem, bo to rożnie może być, odkopałem sie z syfu i dostałem bardzo dobrą ofertę pracy , więc wiesz jak zarabiałem w gdyni wczesniej niecale 2 tys a teraz bym mógł 5 . No to inny temat. Ale nigdy nie wiadomo co się będzie dziać, wolałbym w Pl siedzieć niż tutaj, czy to znajomi, czy atmosfera nawet na glupiej siłowni, tu jej nie ma.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Jak dla mnie dwójki się poprawiły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Jula nie wiedziałem że tu zaglądasz , niech będzie że coś tam się poprawiły, wypiska z dziś później :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dwójkach fajna poprawa, ogólnie jakość na plus. W oczy jedynie się rzuca brak/płaski tricek.

I przestań już robić barki, albo oddaj troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Barki Wiktor robie dość lekko jak widać po planie 3-4 ćwiczenia max po 3 serie , jak walne jakąś super serie to jest święto. Zaskoczę cię bo triceps się i tak poprawił, ale faktycznie kuźwa nie mogę na niego bata znaleźć, bicepsy idą wystarczyło łokcie na maxa cofnąć,spiąć łopaty i dopinać, ale z tricepsem mam zagadkę bo ani siłowo za bardzo nie chce reagować ani pompując, dopinając, będę musiał to rozgryźć na kolejnej masie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam podobnie z tym trickiem, że cały czas go brakuję, więc jak znajdziesz sposób to daj znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
okej , zawsze coś w sylwetce musi być co nie idzie, u mnie jest to klatka i wieczny problem z ramionami. Klatkę powoli po trochu po kawałku od góry do dołu buduję, nigdy pewnie nie będzie wielka i pękata ale może uda się ją zrobić tak żeby wyglądała estetyczniej. Ale nie ma rzeczy niemożliwych

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 709 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6656
Nie katuj ciągle dołu tej klatki tylko górę żeby było co podcinać ! Niech mu ktoś też coś powie bo mnie się nie słucha :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Niżej wstawie filmik obejrzyj sobie go i wywnioskuj dlaczego katuje dół klatki , tak samo jak i góra ma mało mięsa, tak samo dół jest/był zyebany , może teraz już nie tak bo dołożyłem juz tam troszkę.





Siema wszystkim! temat się budzi, coraz więcej osób zagląda, cieszy to .

Dzisiaj klatka + biceps , na klateczkę 4 ćwiczenia głównie z nastawieniem na górę i środek , na biceps tylko 2 po 3 serie.

Klatka :


Wyciskanie hantli na skosie dodatnim,ciężar śmieszny ale nie o to chodzi tylko o ruch , dopięcie i całą resztę.
28kg x 10
40kg x 8
40kg x 8
40kg x 8


Wyciskanie wąsko hantli na skosie dodatnim
18kg x 3 serie x 15 powt


Unoszenie hantli siedząc (nie nagrałem, ale to ćwiczenie jest na górę klatki, takie jak by rozpiętki siedząc, niby barki ale klatka

8kg x 3 serie x 10 powtórzeń

Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej (dałem specjalnie na ostatnie ćwiczenie żeby już było mało mocy i małym ciężarem zrobić to co chcę, czyli chwyt sporo węższy niż zwykle i powolne opuszczanie)

100kg x 10
100kg x 10
100kg x 10
100kg x 8

Biceps :
uginanie przedramion z hantlami stojąc
12kg x 8
14kg x 8
14kg x 8 i dobitka 6kg x ileś tam jakieś 6-8 ruchów juz nie pełnych bo to ćwiczenie mi niszczy łapy strasznie.

Uginanie przedramion w opadzie (cos jak w oparciu o kolano, ale bez opierania)

14kg x 10
14kg x 10
14kg x 10

Wsio.

Jedzonko , to 500-600g piersi ,nie wiem bo waga padła, 3 jaja, 200g makreli, 300g serka wiejskiego ,warzywa ,1 bułka biała, po trneingu trochę mini marsów i w pracy jogurt grecki awokado.


Podsumowanie, niby mało na treningu ale przy skupieniu na technice, serie robi się znacznie dłużej, klatka rozbita mocno, ramiona również, ogólnie bardzo fajnie, jutro nogi + barki, w sobote plecy + triceps na innej siłowni.












Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Witam. Dzisiaj troszke zmiana planow bo nial byc trening ale dalem go na jutro i mial byc dalej dzien lc no ale nie mam obranego celu wiec narazie nie mam wyrzutow sumienia, chociaz te ładowania robia fajna robote bo w piatek bylo 89.1 dzis 86.9 schodzi genialnie , doszlo t3 i zbijam estro takze tak czy tak musze to zmodyfikowac bo ja na t3 nie potrafie sie załadować.. Nie bedzie mnie rowniez na debiutach z czego jest mi zayebiscie przykro ale jedt wielka szansa ze w polowie lutego juz bede normalnie w pl w swojej ukochanej Gdyni i bede pizgal w pure forme . Tyle, udanego wieczoru i do jutra


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-01-11 20:13:39

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do Oceny

Następny temat

bardzo prosze o ocene planu

WHEY premium