SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztango papa and welcome maszyno

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
No to tak mam problem ze stawami i kregoslupem, no bo mnie troche mocno boli. Kogo by nie bolal jakby robil przysiady po jakies 10 powtorzen ze sztanga 160 kg No ale to nic i wogole boli mnie lokiec i wszystko mnie boli. A dzisiaj jak bylem na silowni to widzialem takich wielkich facetow po 110-120 kg i byli po 30stce, 40stce itp. czyli dziadki:D i wszyscy byli brzydcy:D i do tego jak na swoja WIELKOSC to slabi.
Wiec uznalem ze aby nie niszczyc zdrowia bo i tak za 20 lat bede slaby to przerzuce sie na maszyny, wiecie o co chodzi, zamiast przysiadow to wyciskanie na suwnicy, zamiast wioslowania sztanga to na jakiejs maszynie no itp. No i tu jest moje pytanie czy czwiczy ktos tak, bo ciekawi mnie co to sie stanie teraz z moja budowa:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
na dretwej silowni byles. cwiczenie na wolnych ciezarach nie wywoluje takich objawow, brzydszy i tak juz nie bedziesz
a powaznie, maszyny wylaczaja z pracy miesnie, ktore przy wolnych ciezarach stabilizuja cialo, tym samym nie pobudzaja tychze w sposob nalezny. maszyny jako uzupelnienie owszem, jako "zamiast" - nie.

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Te grubasku ja jestem piekny! No! A wogole napisales to co wiem, przecierz ja pytalem czy ktos tak robi no nie? No! Za kare spale Ci chate i dam Soga, i zeby mi to byl ostatni raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
jeśli wszystko cie boli to chyba coś nie tak :/ ja jedynie po seriach odczuwam ale wsumie inego rodzaju ból bardzo przyjemny taki masakrujący no a maszyna jakby nie patrzeć napewno niezastąpi ci wolnych ciężarów chodz pewne ćwiczenia nanich mozna wykonywać dokładnie tak jak napisałeś np wyciskanie na suwnicy ale klatke barki np polecam wolne ciężary ... czemu wolne ponieważ one rozwiną bardziej proporcjonalnie miesnie z lewej strony ciała jak i prawej w przeciwieństwie do maszyn dzie twoja silniejsza strona ciała bedzie wypychac te g**no . Przypuszczam że z wolnym cięzarem dużo szybciej sie osiąga efekty jak również są one większe od maszyn Popacz jak wyciśniesz 70 na sztandze to na atlasie już pocisniesz ze 100kilo . Wiele osub ma maszyny w swym treningu lecz podztawowe ćwiczenia wykonują z wolnym ciężarem . Wolnym cięarem lepiej rozbudujesz mase siłe i bardziej sie idzie skupić na danych mięsniach niż na maszynach ale każdy woli co inego i jeśli sie ktoś uprze to cały plan sobie może żdzielić na maszynach no ale moge sie mylić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
oka, a ja zabije wszystkich na litere j

watpie aby ktos trenowal tylko na maszynach, a jezeli chodzi o wyglad po takim treningu, to nie zmienia sie on w sposob zasadniczy. miesnie stabilizujace w danym cwiczeniu (te ktore nie pracuja na maszynie) moga byc trenowane osobno na innej maszynie.

nie strasz tylko chapaj soga

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Ile bys chcial Sogow? Jeden Ci wystarczy
Wiecie co postanowilem? Pewnie nie, to napisze!
Nie bede juz robil przysiadow, martwego ciagu, wioslowania sztanga, wyciskania sztangi na barki i klate pewnie tez(no to moze czasami zrobie pod koniec z 2-3 seria ) A reszte cwiczen bede robic normalnie, no bo na bica sztanga musi byc. Tylko z tricepsem nie mam pomyslow... o wiem po 2 cwiczeniach na wyciagach czy jakis tam innych smieciach zrobie z 3-4 serie francuskiego albo czegos tam. Fajnie no nie?
No i za 2-3 miesiace zobacze jak sie zmienilem i nawet wrzuce nowe zdjecia dla porownania i napisze czy dalej mnie wszystko boli. Tak wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj jowww. Też już jestem stary.Przystojny nigdy nie byłem a na treningach na ławie robię serie na 150 kg.
Także jowww zwróć większą uwagę na technikę podnieś du*ę i wracaj do wolnych ciężarów jeśli masz jaja.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
Hehe ale mi wjechales na ambicje, dziadku Gratuluje Twoich osiagniec, sa naprawde imponujace. Ale w pasie to troche masz Ja jestem mlody i wygladam "zgrabnie" i niech tak zostanie.
Ale wiesz ze to nie jest tak ze niechce mi sie robic martwego ciagu(kiedys nawet bylem 2 na zawodach), przysiadow... od malego gowniarza mam krzywy kregoslup jak cholera, a gdy robie przysiady czuje jak zgniataja mi sie kregi a jak odstawim sztange na stojaki to przez chwile czuje taki bol ze musze trzymac sie dalej sztangi bo mam wrazenie ze plecy mi wybuchna jak rozluznie miesnie, aha technike mam dopracowana idealnie, zadnego garbienia sie itp.
Hmmm jednak cwiczac na prawie samych maszynach, nie bede mial duzo sily a na niej mi bardzo zalezy. Wiec mniej wiecej po 3 miesiacach treningow na tych zlomach zrobie sobie 2 miesieczny trening siolowy... nawet nie glupio to wyglada... No i zobacze co to bedzie dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Faktycznie jowww z kręgosłupem nie ma żartów i lepiej go oszczędzać.
Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy tak lepiej na klatkę?

Następny temat

trening na sile... help

WHEY premium