SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta34-blog(TS)-242,5kgx3powt-157str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130290

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
meraviglia - dzięki za wiarę w końcowy sukces. Minęło 21 dni a waga spadła o 3kg i widać pierwsze efekty, spadło w pasie , z uda. Drogą dedukcji i lustra widać, że reźimowa dieta, ostry trening dają pewne drobne efekty. Do upragnionego celu jeszcze daleko ale powolutku....

king89 - ryż jadam tylko razowy , dzikiego jeszcze nie próbowałem ale na pewno wleci w tym tygodniu. Kaszy nie jadam zbyt często ale jak juz jest to kuskus. Z tą temperaturą to mnie zaskoczyłeś - nie wiedziałem.
Martwi mnie, że oprócz białka DYMATIZE mam jeszcze niestety 3kg FA Universal Nutrision. Z testu białek to również się okazało , że ma mniej białka aniżeli na etykiecie. Trudno, zakupiłem olimpa system protein 80 na ratunek. Połączyłem i długo potrwa zanim zjem niby białka DYMATIZE i Universala. Człowiek uczy się całe życie. Jednak muszę używać tyklo sprawdzonych białek olimpa i biogenixa (Kaizen).
Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
a to 3 KG białka to jakie to białko?

bo sam mam 2 kg tego

https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Ultra_Whey_Pro-opis505.html 

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
King89 - to co wkleiłem na zdjęciu z suplami, czyli 2270 +908 gram gratis za 194zł z przesyłką - w mega promocji. Czy coś wiesz na temat tego białka? tzn czy nie było poddane badaniu? Jeśli było to jak wypadło?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
3kg, ładny wynik
Ale z tego, co widzę, to jesteś już doświadczonym zawodnikiem, więc nic dziwnego, że dobrze Ci idzie
Ja stawiam dopiero swoje pierwsze kroki, dlatego od takich jak Ty mogę się tylko uczyć

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
No pisze że ok 10 % mneij zawartości białka, ale było to dosyć dawno, link do przeprowadzonych badań nie działa...


Ja ufam tej firmie, mam 2 kg tego białka, jem po treningu i jest ok


Edit:
Po za tym pytałem na forum jakie białko opłaca się kupić, nie było sprzeciwu co do tego (wypowiedź kilku fachowców) więc myślę że jest ok

Zmieniony przez - King89 w dniu 2008-01-20 18:46:30

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Wuchta - wrzuc jakis avek sobie jak mozesz, bo jak duzo osob bez awkow to sie myli czesto

przeciez bialko universala nie bylo zadne testowane ? olimp i bx strasznie ceny podniosly, ja sam chyba zaczne zrec ostrowie bo na to samo wtjdzie w ostatecznym rozrachunku

kaizena powinno byc dobre bialko. z pvl sa dobre ale drogie. moze cos z vitala ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
testowane nie było...

natomiast chodzi pewnie o to:
[https://www.sfd.pl/Wyniki_badań_zawartości_białek_z_USA-t333510.html] 

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
everr - wrzuc jakis avek sobie jak mozesz, bo jak duzo osob bez awkow to sie myli czesto - mogę prosić o wyjasnienie o co chodzi
Co do wyników- chłopaki komentowali FA i przyznaję , ze nie wczytałem się. Myślałem , że chodzi o firmę Fitness Authority.

King89 - mam nadzieję , że będzie dobre i nie zawiodę się tak jak na DYMATIZE. Jeszcze nie zacząłem jej jeść, po smaku ją ocenię. Jeśli będzie słodka jak DYMATIZE wówczas sprawa będzie jasna.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
meraviglia - cieszę się , że będę mógł podzielić się z Tobą wiedzą na temat zarówno treningu jak i diety. Wiedzą chętnie się podzielę. Najlepszym sposobem na ocenę własnej sylwetki jest obserwacja własnego ciała - na co dobrze reaguje, co zmienia się w wyniku korekt diety, treningu. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na dietę, trening. Temat rzeka...

Zakupiłem już BCAA i włączam dodatkowo do dietki - przed treningiem 7caps a po treningu 8 caps. W połączeniu z glutką powinno dać dobre efekty antykataboliczne. Przewiduję , że BCAA będę stosował nieprzerwalnie przez 3 miesiące a dawka wzrośnie do 20 caps w okresie około treningowym. Muszę zabezpieczyć mięśnie przed zniszczenim dość ostrym treningiem.
Założenia treningowe - w tym tygodniu zwiększam aeroby po treningu do 17-20 minut. Większy nacisk na brzuch. W diecie będzie ryż razowy do pracy i nie wykluczone, że 40 gram odżywki Dymatize. Zauważyłem pierwsze efekty tribullusa nie siłowe ale zwiększone pobudzenie seksualne...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
No kolego Teżnie dawno zakupiłem Bcaa Z vitalmaxa. Atrakcyjna cena w mojej siłowni 240 caps za 61 zł. Widze ze twoje załozenia tygodniowe pokrywaja sie z moimi. Za duzo waze. Tzn tluszcz nie jest mi do niczego potrzebny. No taka duza ilosc. Co do brzucha jak planujesz cwiczyc??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW PYTANIA

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium