SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Widzę że humor dopisuje od rana, ale nie pomagasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Pomagam, ale Ty oczekujesz niemozliwego czytaj - nie piesc sie ze soba bo na tym to wszystko polega czytaj - silna wola
Bedziesz sie tak czul bo to jest NORMALNE(jak przydklad z bieganiem)
Dodajesz powoli kalorii i tyle, nie dasz rady to sie zalajesz tak jak wiele osob zaraz po odchudzaniu sie zalewa,
Czego Ty oczekujesz ? lol

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
Micz, duzo miesa leci na vlcd?
dajmy na to ze podklad to
t400 400mg e4d
tren enan 200mg e4d
starczy zeby nie schudnac za bardzo z muskli ?

Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-05-19 09:10:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Zależy od podkładu, u mnie nawet siła rosła na VLCD. Wracając do tematu ktoś coś więcej doda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
CienkiGosciu
Micz, duzo miesa leci na vlcd?
dajmy na to ze podklad to
t400 400mg e4d
tren enan 200mg e4d
starczy zeby nie schudnac za bardzo z muskli ?


Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-05-19 09:10:51


Wystarczy bez problemu, muskle zostana w takiej ilosci jak na kazdej innej diecie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
oplaca sie dorzucic wiecej towaru, np wino do tego ?
albo t3 zeby szybciej chodzilo?
ze lepiej potnie? albo w ogole wejsc na krotkie estry zeby byl ostrzejszy wyglad na koniec

sory za banalne pytania ale meczy mnie to

Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-05-19 11:43:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Jony125
Czy ktoś z was walczył z brakiem sytości / "wilczym" głodem? Otóż sprawa wygląda tak że wczoraj chciałem wyjść z VLCD z 1200 na 2500 kcal. Zjadłem jeden posiłek przed treningowy i reszte kcal zostawiłem sobie po treningu, mimo to i tak mnie zaczęło "zasysać" więc zrobiło się ładowanie. Byłem najedzony do takiego stopnia że bolał mnie zołądek i myślałem że się zrzygam a dalej mógłbym jeść. Macie pomysł jak się z tym uporać?


To jest "mały" efekt uboczny VLCD. Tak jak Micz napisał pilnuj się i wychodź powoli. Ewentualnie jeśli masz tragedie to zrezygnuj całkiem z węgli i jedz 2-4 tyg samo białko plus tłuszcz aż dojdziesz do siebie.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19940
WItam Panowie. Moja pierwsza styczność z VLCD dzień 6 dziś mija. Samopoczucie ok troche jakby tempo mam zwolnione głód nie doskwiera mi jakoś konkretnie. Jade podkład z Propa 100mg e2d. Energi dużo.Przez te 6 dni robiłem normalnie aeroby po 40 minut w wolniejszym tempie ale bez problemu daje z tym rade. Pytanie czy dalej je kręcić tak jeśli potrafię???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
CienkiGosciu
oplaca sie dorzucic wiecej towaru, np wino do tego ?
albo t3 zeby szybciej chodzilo?

T3 - absolutnie nie. T3 powoduje mega głód węgli. Na dietach HC tego sie nie czuje, ale przy VLCD ssanie od T3 cię zniszczy. Chyba że masz mega silną wole... Ale i tak nie warto, bo na VLCD tarczyca mocno spowalnia, a dodanie T3 w ogóle ją wyłączy. Potem przy wyjściu mogą być poważne problemy. Po 2 tygodniach robiłem badanie TSH, fT3 i fT4 i jest tragedia, wszystko poniżej normy.
Polecam za to efedrynę(ECA). Podkręca tarczyce i daje ładnego kopa przed treningiem.
Wino warto dodać, ale musisz się liczyć z tym że wino niszczy profil lipidowy, a ten na VLCD jest już i tak mocno obciążony. W dodatku wino niszczy stawy a przy niedożywieniu ten efekt może być dużo bardziej odczuwalny - wiec to spore ryzyko. Można spróbować z małą ilość winka, ale ryzyko jest duże, efekt mały. Lepiej stały podkład z teścia. Długość estra nie ma znaczenia.

Zmieniony przez - MalcerzV3 w dniu 2015-05-19 14:57:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1224 Napisanych postów 1487 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24181
dzieki za odp
to lepiej bez wina, bez t3 tez lepiej
ale tren + test chyba ok
jedynie jeszcze ciekawi mnie wlasnie sprawa jakiego tescia dac.
chyba na propie mniej wody bedzie, to wyglad bedzie ostrzejszy ?

Zmieniony przez - CienkiGosciu w dniu 2015-05-19 16:06:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium