SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10767
No właśnie do takiego stanu świadomości chcę dojść. Ostatnio (od dwóch lat) kontakt z saa żaden bo jest w najbliższym czasie plan na strzelenie dzieciaka więc nie chcę już nic mieszać. Pytanie czy takie sally/clen wystarczy anty czy wrzucić metę w jakiejś małej ilości typu 10mg ed - jeszcze stary Razak UV leży sprzed kilku lat :)

Miska może tak zostać czy coś dorzucić/uciąć?
Grzegorz myślałem na start zrobić pełny miesiąc bez ładowania.


Zmieniony przez - Motorowiec w dniu 2018-06-28 08:26:27

Zmieniony przez - Motorowiec w dniu 2018-06-28 08:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
A miałeś już wcześniej styczność z głodówkami ?
Saa bym odpuścił w takim razie, cleny itd w sumie też, bo robote robi deficyt kaloryczny, który jest ogromny. Saa zostaw se już po zrobieniu dzieciaka i jak wejdziesz na budowanie mięśni. Największym problemem, żebyś po prostu ten miesiąc dał rade (ale sam jestem zwolennikiem 2tyg vlcd, 2tyg zerówka kcal) dzień w dzień na tym siedzieć i nie pęknąć . Miska nie wiem, bo ja patrze na makrosy bardziej a nie na produkty, ale wydaje się standard .


Zmieniony przez - fitness grzegorz w dniu 2018-06-28 08:36:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Motorowiec
No właśnie do takiego stanu świadomości chcę dojść. Ostatnio (od dwóch lat) kontakt z saa żaden bo jest w najbliższym czasie plan na strzelenie dzieciaka więc nie chcę już nic mieszać. Pytanie czy takie sally/clen wystarczy anty czy wrzucić metę w jakiejś małej ilości typu 10mg ed - jeszcze stary Razak UV leży sprzed kilku lat :)

Miska może tak zostać czy coś dorzucić/uciąć?
Grzegorz myślałem na start zrobić pełny miesiąc bez ładowania.


]


VLCD bez podkładu z testosteronu to największa głupota, zajedziesz układ hormonalny, libido padnie, mięsko jak jakieś siedzi to i tak poleci i będziesz wyglądał jak wychudzony grubas bez siły do życia.

Będziesz to leciał bez testa to i tak dzieciaka nie zrobisz bo hormony zarżniesz ale zrób tak jak Ci Grzegorz radzi....on żeby zjadł na vlcd a paradoksalnie nadal jest gruby



Zmieniony przez - Natan33 w dniu 28/06/2018 08:38:44

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
Nie przesadzajmy, widziałem wiele vlcd zrobionych przez naturali i nie kończyli tak źle jak piszesz, mięśni nie jest tak łatwo się pozbyć (o ile nie schodzi ktoś z grubej bomby), brak glikogenu, wody itd daje ten efekt, że delikwent popalił nie wiadomo ile tych muskli. Na każdym deficycie kalorycznym poleci układ hormonalny i libido w mniejszym lub większym stopniu.

No ja całe życie gruby, nawet jak żyły na całym brzuchu są to i tak za tłusto


Zmieniony przez - fitness grzegorz w dniu 2018-06-28 08:48:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10767
Dwie skrajne opinie na temat, który łącznie ma z 600 stron. Swego czasu mega popularne i każdy próbował. Ktoś jeszcze zechce zabrać głos w tej sprawie? Czy aż tak bardzo można narobić sobie bidy i faktycznie nic nie zrzucić?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja jak Natan czyli bez saa nie wchodzilbym z tych powodow co wypisal i kiedys jak temat byl ,,na czasie,, by to samo napisalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tez uwazam ze sredni pomysl bez saa

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29377 Napisanych postów 62840 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902183
a ja uwazam za pomysl fatalny czy z saa czy bez. to wyniszczajaca antydieta prowadzaca do problemow zdrowotnych. mozna osiagnac cel w duzo latwiejszy madrzejszy i zdrowszy sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Ja kilkanaście lat miałem dietę, którą można by pod vlcd podciągnąć + do tego codziennie 10 km na bieżni i treningi siłowe i nie wiem, czy własnie nie to przypadkiem spowodowało hiperprolaktynemię u mnie i totalne zrujnowanie hormonów, które dopiero ostatnio naprawiłem. Ale do 62 kg i sześciopaka dojechałem [robiąc 9 serii unoszenia nóg w zwisie, co przeczytałem w Men's Health], z dnia na dzień był mega progres w lustrze od tej bieżni i deficytu Miałem też niezdrowy stosunek do jedzenia. Teraz już na spokojnie redukuję, bez desperacji i na TRT, waga się utrzymuje, a w lustrze jest progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Jw jeszcze jak ktoś ma słabą psyche to po będzie grubszy niż przed

kaczo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium