SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 466875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 150
Panowie co zarzucić na zaparcia? To znaczy samych zaparać nie mam, ale ostatni raz cisnąłem na kibelek w niedzielę, po ładowaniu.
NIe odczuwam w ogole potrzeby


Zmieniony przez - samolotem w dniu 2016-06-16 01:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie doskonale sprawdza się babka płesznik 8-10g rano i wieczorem. Tanio na allegro można kupić.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
ostre przyprawy tez dzialaja pobudzajaco na prace jelit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Cayek
U mnie doskonale sprawdza się babka płesznik 8-10g rano i wieczorem. Tanio na allegro można kupić.

J/w dobry blonnik

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
miczelx
Pewnie ze lepiej, joha to pop******ka porownujac do efki.

Jadłeś może T5 Zion Labs ? Ciekawi mnie porównanie tego do kofa + tussi.
Co do zaparć to świetny błonnik jest greens & juice FA. Próbowałem też ultimate cleanse, 5-10 wizyt w toalecie dziennie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Eltoro_KrK
miczelx
Pewnie ze lepiej, joha to pop******ka porownujac do efki.

Jadłeś może T5 Zion Labs ? Ciekawi mnie porównanie tego do kofa + tussi.
Co do zaparć to świetny błonnik jest greens & juice FA. Próbowałem też ultimate cleanse, 5-10 wizyt w toalecie dziennie...


Niestety nie probowawszy.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 150
Cayek
U mnie doskonale sprawdza się babka płesznik 8-10g rano i wieczorem. Tanio na allegro można kupić.


w kapsułkach czy lepiej nasiona i pić herbatkę?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
Kup normalną w prochu np babkę jajowatą i ładujesz z wodą albo możesz dosypywać do potraw(ale po co psuć sobie smak). Możesz np na wieczór dorzucić z 20g z wodą i rano powinno być lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 150
Dzieki za odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
tanieodzywianie
Masz przedewszystkim podbic leptyne. Ww skrobiowe glownie

ŁukaszK na swojej stronie 180rekompozycja piszę że którkie(jedno dniowe) ładowanie nic nie daje a nawet szkodzi. Przy b.niskowęglowych dietach ładowanie wybija z ketozy i na kilka dni (bo tyle zajmuje powrót) zabiera korzyści ketozy. A wpływ na metabolizm takiego ładowania jest żadne.
Wiec jeżeli ktoś potrzebuje odsapu psychicznego do VLCD to lepiej ładować tłuszczami (zwierzęcymi). Nie spowoduje to wyjścia z ketozy (przy umiarze w białku!) a pozwoli zapchać brzuch.
Przy VLCD warto używać też oleju MCT - jest ketogenny i przyśpieszaa wejście w ketoze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium