SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62223
Kapusta kiszona pięknie mnie czyściła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3824
Waze 87 przy wzroscie 187 i ostatnio mierzylem sie taka maszyna ze stoisz i daje ci oelny pomiar wszystkirgo, w tym bf, ponoc mam 21%, czy to duzo? W pasie 87cm jest maly brzuch ale nie zagrazajacy sylwetce, mogr powiedzirc ze nie ma szesciopaka o ;) mam zrobic vlcd by zbic fat a potem suste czy pierw suste a potem wrzucic propa na mostek i na moscie vlcd? Jak zroboe te vlcd teraz to wydaje mi sie ze nic ze mnie nie zostanie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24644 Napisanych postów 68306 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538566
Lepiej wyciac przez cyklem

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3824
Ok sory za glupie pytania, wiem jak diete ulozyc ale zastanawia mnie spadek sily imasy miesniowej, enan albo susta 250mg /tydz bedzie ok na podtrzymanie masy miesniowej? Ch** z sila wazne zeby palil tluszcz a nie miesnie. Czytam ale za duzo tego by dowiedZiec sie wszystkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24644 Napisanych postów 68306 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538566
Bez dopingu vlcd lecialem i nie zauwazylem ubytku miecha. Podstawa to mieso. 10 bialek, kilo cyca robi swoje i kiszona.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3824
Ile tyg wytrzymales na vlcd i jedzeniu takiego jedzenia? Zdecydowalem ze teraz nazbieram informacji jednak vlcd zrobie po cyklu bo nie mam za bardzo czego redukowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29697 Napisanych postów 63055 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903068
powodzenia w robieniu vlcd po cyklu. wszystko co zbudujesz poleci w sina dal...
zasada jest jedna budujesz na bombie redukujesz na bombie inaczej nic z tego nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13368
ja właśnie poleciałem vlcd jakiś tydzień po odbloku. brzuch czesało pieknie ale po mięsie tylko wspomnienie bo jechałem bez teścia tylko na podbitych tłuszczach.

Jak się zapatrujecie żeby teraz wejść na vlcd ma mostku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Spadnie Ci te z 7kg ale pozniej powinna isc lepsza masa...daj ze 3tyg vlcd z podkladem testa 250e5d a pozniej wchodz powoli w kalorie na zero a pozniej normalny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3824
Mumin chyba nie doczytales:) polece suste mete przez 18tyg potem wejde na mostek na enanie 250/week i na tym mostku zrobie vlcd, potem znowu bomba na mase, albo masa mostek masa mostek vlcd, zalezy kiedy wypadnie lato;)

Zmieniony przez - Warjattt w dniu 02/10/2014 12:15:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium