SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 275 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5990
hej,
przez pierwsze pare dni czulem sie bardzo rozkojarzony i mialem mniej energii.
jednak to przeszle i teraz jest ok.

pytanie:
czy po ladowaniu bede musial znowu przechodzic przez ta faze 'rozkojarzenia'?

Take What You Can, Give Nothing Back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
faza rozkojarzenie to okres w ktorym wchodzisz w ketoze , po ladowaniu bedzie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Wniosek- nie ładuj przez pierwsze minimum 3 tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15632
Pater, Ty z pewnością dobrze mi doradzisz , jak neutralizować negatywne skutki niekontrolowanego wpyerdalania? coś mi ostatnio odyebało i co pare dni wpada po jakieś 10k kcal największego gówna, przez co stoję w miejcu, nie potrafię się ogarnąć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4402
Ja zrobiłem ładowanie wczoraj po ponad 3 tyg i nie wien czy mi się wydaje ale czuje się tak jakby mnie trochę zalalo ;/ no ale może to dlatego że ladowalem cały dZień i na noc dość sporo wegli zjadłem, dlatego dzisiaj jeszcze VLCD a od jutra dokładam po 70 g wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Blade36- żeby zmniejszyć trochę negatywne efekty wpyerdalania to chemia potrzebna :> Jak coś to PW.
To wszystko w głowie siedzi. Mi wydaje się, że w końcu dobrze sobie wszystko we łbie poukładałem i nie wrócę już do żarcia syfu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Ja też po ładowaniu czułem się podlany + bolała mnie chyba tkanka tłuszczowa, na pewno pod skórą, po kilku dniach przechodziło. Nie mam bladego pojęcia co to. Możliwe że retencja wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14774
Ilość posiłków na vlcd nie ma znaczenia ?mogę np przed snem zjeść 1 kg piersi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
no jak zjesz 1kg przed snem to będzie to raczej vlcd+if

btw. mozesz jesc 2 albo 10 posiłków. Byle pod koniec dnia bilans się zgadzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14774
ok na śniadanie zjadłem 200 gram białek jaja z siemiem lnianym cały dzień warzywka i przed treningiem 10 ml oliwy z oliwek . Poprostu w nocy czuje się bardzo głody i nie mogę spać dla tego szykam dobrego rozwiązania .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium