SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
A ja bym wszedł na zerówkę dla nowej wagi na te 2 tygodnie. Ogarnął łepetynę i wrócił znowu na vlcd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29391 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
w 2 tyg chcesz glowe ogarnac po vlcd? zazwyczaj trwa to kilka miesiecy... ale to zalezy jak nisko sie zejdzie z bf i z jakiego bf sie startowalo i jaki jest mniej wiecej naturalny bf danego czlowieka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
Trwa to właśnie kilka miesięcy, bo ludzie siedzą na tym vlcd nie wiadomo ile, robiąc te 'ładowania'. A tak zrobi se przerwę, (bo jak zaczyna gdybać to już widać, że potrzebuje) odpocznie trochę i może lecieć dalej. Więcej dobrego będzie, bo forma i tak się zrobić, zrobi, co najwyżej z kilkutygodniowym opóźnieniem, a duża szansa, że po vlcd nie będzie takiego odbicia psychicznego, że rzuci się na żarcie i będzie się z tego leczyć rok. Umiar i tyle w temacie.

No i można policzyć, że np taki osobnik je 6 dni w tygodniu 1200kcal i potem 'ładowanie' 10 000. Wyjdzie mu to z 2400-2500 kcal. To czemu nie wskoczyć na te swoje zero 2600-2800 na te 2 tygodnie ? Odbicie nie powinno być takie wielkie, a dzięki temu dalej pociągnie vlcd i wyjdzie na tym lepiej.

No i dużo, jak nie większość ludzi traktuje vlcd jako cudowny środek i ostatnią deskę ratunku na zrzucenie chorych ilości kg. A powinno być używane na końcówkę, żeby zrobić formę żyletę. Ja stosuje vlcd bo jestem niecierpliwy , no i mam w miarę w głowie 'ułożone' i nie ma takiego odbicia w psychice



Zmieniony przez - fitness grzegorz w dniu 2018-05-29 12:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tylko nie kazdy ma ulozone i nie wiem czemu zakladasz ze ktos przez te 2tyg nie poplynie z zarciem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
Popłynie czy nie, to już od osobnika zależy . Lepiej jakby nie popłynął hehe, zresztą po kilku tygodniach na 1200kcal, to takie czyste 2800 to w h** żarcia można mieć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nom w sumie jest w tym trochę racji. Wychodzić po 3-4 tyg to co innego jak po 2-3-4 miesiącach

Nie lubię tego typa ale się z nim zgodzę że to może być lepsza opcja.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2018-05-29 13:10:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 151 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 187272
Nie dziwię ci się. Ludzie już tak mają, że nie lubią tych co mówią wprost i nie owijają w bawełnę z tym jak jest. Mój największy minus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Też jestem bezpośredni po prostu nie zawsze się zgadzamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29391 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
przy skrajnie niskim bf 2600 kcal to nadal glodowka i katowanie glowy. 2 tyg nic nie pomoga chyba ze mowimy o zrzucani kilku kg a nie redukcji pod forme startowa. ja jak wytne do tych 8 % to jedzac 5 tys kcal glodny jestem 24h. w teori wszystko faajnie wyglada ale rzeczywistosc czesto jest inna.

tak czy inaczej masz racje i zamysl jest trafny ale potrzeba ogromu silnej woli. fakt jedzenie 1200 kcal przez 6 dni tylko po to zeby 7 nazrec sie 10000 to gluota.

jestem przeciwnikiem vlcd ,to szkodaliwa antydieta rujnujaca zdrowie. stosuje zbilansowana obecnie na redu z obcietym fatem. daje jakies 2800 kcal czuje sie swietnie mam sile energie pompe nabicie nie chodze glodny a waga stabilnie spada i cm z pasa.jak stanie czekaja spalacze wiesza ilosc aero obcinka kcal bo jest z czego i farmakologia. glowa zdrowa choc pewnie im nizszy bedzie bf z glowa bedzie co raz gorzej... tu nie ma znaczenia sposob dojscia do niskiego bf tylko wlasnie nieanturalny jego poziom dla danego osobnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mumin zobaczysz że nie będzie aż tak źle na wyższych kcal a jak się zatrzyma podbij o 500 na tydzień. Takim systemem ja redukuje o świetnie to dziala zamiast ciąć w nieskończoność.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium