SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
kiedyś po mecie w liceum miałem 150/100 u pielęgniarki w szkole. Mam się teraz przejmować czy wszystko ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jest ok

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
Mogę pociągnąć 4 tyg vlcd bez lądowania jesli dobrze się czuje? Mam wysoka zawartość ketonow wg pasków ketostix. Sila jest ogólnie wszystko pozytywnie jesli chodzi o dietę. A tak się jej balem. Fat pali sie konkretnie. Proszę powiedCie mi jak wygląda wyjście z tej diety. Lądować ostatniego dnia czy zwiększać kcal stopniowo. Wole tluszczami dodac niż ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24394 Napisanych postów 68080 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537775
Dalem po vlcd 50g owsa i owoce, lacznie 70g ww, a 300kcal do podstawy 1300kcal
Tak lece w dni bez treningu. W sni treningowe daje 2x owies z owocami czyli 140g ww i 600kcal na plus.
Z tym ze 1 szejk owies owoce leci jako 1 posilek, 2 szejk owies owoce daje max do 15 godziny. Potem bez wegli.
Po tygodniu zobacze jak jest i ewentualnie dodam tluszczy
Nie ma metody na bezpieczne wyjscie, trzeba kombinowac, wazne by nie sperdolic

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29416 Napisanych postów 62857 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902258
4 tyg bez ladowania bym nie ryzykowal bo pozniej moze byc kuku. po 2 tyg bym ladowal co tydz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
Mumin proszę napisz jak zrobić lądowanie bo dzisiaj 12 dni mija i ostatni trening w tym tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
Było już nie raz jak robić ładowanie...
8-10g węgli na kg masy ciała, tłuszcze jak najniżej(ja nie przekraczam 30g) białka też nie za dużo(ja staram się nie przekraczać 150g). Zaczynasz po ostatnim treningu, np wieczorem około 19 i kończysz wieczorem dnia następnego. Ja ostatnio robiłem inaczej, trening robiłem rano(około 8) i o 10 zaczynałem ładowanie, które trwało do około 19-22. Dla mnie krótsza opcja znacznie lepsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
Rozumiem ze lądowanie jak najlepszymi weglowodanami czyli zlozonymi. Cukrów unikać ? Maka razowa , platki owsiane górskie , razowe piewczywo , makaron brązowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24394 Napisanych postów 68080 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537775
Ja robilem 70/30 albo 60/40 zlozone/proste
Proste u mnie to owoce ale nie tylko. Zaczynasz pol na pol i z biegiem dnia coraz mniej prostych, wiecej zlozonych. Konczysz samymi zlozonymi.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Samymi zlozonymi to bedzie malo przyjemnie, ja robilem ladowania glownie bialym ryzem i pieczywem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium