SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Można i mieć z 200g ww by utrzymać spalanie jeśli będzie deficyt kcal, ale to nie będzie już vlcd. Ww usuwasz zupełnie z diety, tylko to co jest w warzywach niskokalorycznych. Co do clena to będą mocne sidy na tak niskim cukrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Pomyliłem ze spamem, można skasować.

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2015-01-12 18:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
5ty dzien na VLCD, posilki, rano odzywka bialkowa ( gold standard ) z 15 gramami oleju lnianego, posilek 2,3,4 grillowana piers z kurczaka z salatka z pomidorow, papryku, brokulow i zieleniny do tego miska kapusniaka ( hudy bez ziemniakow, kapusta, cebula, odrobina marchewki). przed snem bialko ( total protein od Cutlera ). czuje sie ok, energia jest, treningi ida ok, pompy sa. Ale co chwile musze biegac do toalety i dslownie woda sie leje tylko. Dzisiaj przy treningu nog ciezko bylo to w sobie utrzymac w czasie przysiadow wiec bardzo to uciazliwe jest. Przejdzie to? watpie ze blonnika daje za malo, rano kupa na pol solidna w ciagu dnia goni odrazu po posilku i pomiedzy :D Co byscie poradzili?

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Od kapuchy kiszonej, a masz dość puste jelita więc przelatuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
Masakra jest. Napewno sie przywzyczaja organizm ale kiedy to sie skonczy :D


Zmieniony przez - GroW w dniu 2015-01-12 23:00:45

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29691 Napisanych postów 63051 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903042
kiszona potrafi pieknie przeczyscic. ale jak juz sie ugotuje bigosik czy cos to juz jest ok.mnie tylko surowa kiszona pedzi mega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Dokładnie surowa kiszona oraz sok z niej, dlatego jak robisz kapuśniak czy bigos to trzeba dobrze przepłukać i wtedy już nie goni tak. Raz zrobiłem bigos i nie przepłukałem kapusty to dramat był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
plucze inaczej za kwasna jak dla mnie. Plus tej sytuacji taki ze brzuch plaski i nie wydyma, nie jest meczaca ta sraka za bardzo ale, trzeba byc ostroznym :D

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29691 Napisanych postów 63051 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903042
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91262
Dramatu nie ma, nie boli dupa przynajmniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium