SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
No i zrobię w ten weekend mimo, że bardzo dobrze się czuje. Już zakupiłem wafle ryżowe, dżem, makaron i sos słodko kwaśny, jeszcze muszę iść po masę do netto i znaleźć jakieś nisko tłuszczowe lody Na pierwsze ładowanie dam trochę mniej węgli niż 12g/kg o których pisałem, postaram się zmieścić w 9, a następne zobaczę jak wyjdzie po pierwszym

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10521
witam, 5ty dzien jestem na vlcd. wczoraj poczułem od siebie dziwny zapach , postanowiłem kupić paski do mierzenia wyszła mi mała zawartość ketonów w moczu. Czyli mam rozumieć , że już jestem w stanie ketozy ? czy powoli w nia wchodzę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29636 Napisanych postów 63002 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902851
jezeli trzymasz sie zalozen to juz powinienes byc w ketozie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
5 dni to coś dług, mi około 3 dni zajmuje. Ale to zależy jak i ile trenowałeś i jadłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10521
od poniedziałku jestem na vlcd a pierwszy trening zrobiłem w czwartek, wcześniej nie mogłem ze względu na kilka spraw które musiałem załatwić . jaki trening pod vlcd. fbw z duża ilością powtórzeń i po 3-4 serie na ćwiczenie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
trening taki sam jak zwykle albo jaki robilbys na innej redu,
duzej ilosci powtorzen nie polecam

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10521
Witam. Jestem 10 dzien na vlcd. Planuje pociągnąć ją jeszcze drugir tylr. Efekty sa mega . W tle leci meta enan + efedryna z kofeina. Po skonczeniu vlcd przechodze na propionat z trenem i vinem na koniec. Obecnie spozywam okolo 1100-1400 kcal. Jak dodawac kalorie i wartosci makro. Myslalem o tym aby trzymac wegle na max poziomie 150g. Bialku kolo 3g na kg masy i reszte kcal z tluszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja trzymalem bialko 3gr czyli tyle ile na vlcd,tluszcze dalem odrazu 50gr a wegle podbijalem 1gr kmc co 4-5dni az doszedlem do momentu kiedy mnie zaczelo podlewac,wtedy delikatnie obcialem i podbijalem tluszcze az do momentu podlewania...sa rozne metody,niektorzy odrazu daja ww 3gr kmc i ich nie zalewa,trzeba obserwowac organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10521
wstąpiłem dzisiaj do apteki po witaminki i był aparat do mierzenia ciśnienia. Wynik to 125/60 i puls 70. Nie za niskie trochę te dolne ? . Biore 2x dziennie 30mg efedryny + 4x kawa i pale papierosy + meta i enan .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5418 Napisanych postów 15438 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388556
przy takim kombo to ja bym mial ze 160/90

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium