SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Coś w tym jest FyneAthle, bo jeśli gdzieś u kogoś na VLCD widziałeś nabijanie wodą... to znaczy ze masz doświadczenia poziomu Super Ultra Pro. To poziom gdzie widziało się przypadki aberracji... znaczy że doradzasz już od jakiś min 30 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Comeback- Na czarnym forum pelno osob o tym wspominalo .Lyle Mc. Sam o tym pisal ze retencja czesto wystepuje lecz radzi sie tym nie przejmowac bo po pewnym czasie i tak spadnie :) I nie napisalem z ebedziesz sie nabijac ta woda tylko ze mozesz ja trzymac, Kortyzol itp dlatego SAA tutaj duzo daje :)


Zmieniony przez - FyneAthle w dniu 2017-01-08 20:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Dzięki Panowie za odpowiedzi chyba nie bd ryzykować bez ssa bo mi zawsze masa na redukcji leci :/ czy jako warzywa w diecie tzn ww mogą być wszywa na patelnie? Bardzo by mi pasowała taka opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
FyneAthle
Comeback- Na czarnym forum pelno osob o tym wspominalo .Lyle Mc. Sam o tym pisal ze retencja czesto wystepuje lecz radzi sie tym nie przejmowac bo po pewnym czasie i tak spadnie :) I nie napisalem z ebedziesz sie nabijac ta woda tylko ze mozesz ja trzymac, Kortyzol itp dlatego SAA tutaj duzo daje :)





Zmieniony przez - FyneAthle w dniu 2017-01-08 20:11:56


No to trzymać się będzie woda, jak napisałeś, czy sama spadnie... jak zacytowałeś ?
Oprócz tego, jeżeli ma się dopiero pojawić zwiększony kortyzol to przecież wcześniej retencji nie było bo i kortyzolu nie było, a więc retencja się zacznie (nabijanie wodą)
No to co w końcu jest prawdą wg Ciebie ??

Generacja_
Dzięki Panowie za odpowiedzi chyba nie bd ryzykować bez ssa bo mi zawsze masa na redukcji leci :/ czy jako warzywa w diecie tzn ww mogą być wszywa na patelnie? Bardzo by mi pasowała taka opcja.


Rozsądnie. VLCD bez podkładu to coś w stylu jakbyś sam sobie chciał zrobić na złość...


Zmieniony przez - comeback w dniu 2017-01-08 20:29:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Na zwierzaku cytowali gdzies z artykolow Layl'a ze retencja Moze sie pojawic lecz nie nalezy sie nia przejmowac bo po czasie spadnie .. Tu sie rozchodzi o to ze chcial sprobowac bez SAA .Myslisz ze kortyzol sie u ng nie odezwie ? Tymbardziej jak zacznie caly gliklogen z niego schodzi i zacznie wygladac jak "gowno" .. I zacznie sb cos wkrecac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Rozsądnie. VLCD bez podkładu to coś w stylu jakbyś sam sobie chciał zrobić na złość...
Dzieki . Wlasnie mi chodzilo o to zeby mu uswiadomic ze nie ma to sensu ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
A jeśli chodzi o te wazywa maga byc takie "na patelnie" pasowały by mi najlepiej finansowo i wygodna opcja jak dla mnie poza tym je lubie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem ekspertem, ale skad ta woda na vlc. Chlop napisal ze go na enanie podlewalo, a nie wie co to HC, to jasne ze go podlewalo, bo jak sie je nie patrzac na macro to i bez sprzetu zalewa. Kolejne co napisze odnosnie clenu, to nie weim jak reagujesz, ale ja odradam. Na clenie samopoczucie (przynajmniej u mnie) kijowe bardzo nawet jak jesz normalnie. Jako endo cos tam o podlewaniu wiem, moze nie weim za duzo o sprzecie, ale na dlugich estrach czesto sie ma opuchniety ryj, a to wcale nie jest od podlewania woda.


#Ja wale an patelnie 400g dziennie, te najtensze smakuja najlepiej i zapychaja dobrze (kalafior, brokul, marchewka) do kupy masz tam z 12g WW. Wiecej nic nie jem z WW, taka paka mi styka na dzien

#Ja bez SSA bym nie probowal, ale to jet moja prywatna opinia. Raz palenie miesni, dwa samopoczucie. Ja bije 500 enana i czuje sie tak jakbym nic nie bil tzn normanie funkcjonuje. Jestem w tym swezy (vlcd), ale pisze co moge zaobserwowac po 8 dniach. Na cuklu jestem 7 czy 8 tydzien wczesniej czulem sie jak mlody bog, po przejsciu an vlcd wszystko normalnie jak bez koksu. Potrafie sobie wiec wyobrazuc co sie musi dziac na sucho.

#kolejna sprawa panoiwe to bez sprzetu czym byloby vlcd? Tym samym co diety z filipinki czy zycia na goraco. Prosze mnie nie hejtowac, to moje prywtne odczucie nie jakas rada czy opinia poparta badaniami. W mojej glowie wbilem sobie ze ejstem na SSA i dzieki temu dam rade przej**ac diete jak dla modelki :)

Pozdrawiam


Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2017-01-08 22:12:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
FyneAthle
Na zwierzaku cytowali gdzies z artykolow Layl'a ze retencja Moze sie pojawic lecz nie nalezy sie nia przejmowac bo po czasie spadnie .. Tu sie rozchodzi o to ze chcial sprobowac bez SAA .Myslisz ze kortyzol sie u ng nie odezwie ? Tymbardziej jak zacznie caly gliklogen z niego schodzi i zacznie wygladac jak "gowno" .. I zacznie sb cos wkrecac :)


Po prostu zamotałeś się w tym wszystkim na maxa I tak się zwykle będzie działo, kiedy to zamiast porad opartych o własne doświadczenia, będziesz nam zapodawał nieswoje mądrości pobrane z zacytowanych gdzieś cytatów z cytatów. (lub z cycatów )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 dzien, czuje sie super, nie bedzie na 100% ladowania po 14 dniach, chyba ze samopoczucie spadnie jakos drastycznie, ale prawie na bank bedzie po 21 dniach. Trenuje sie solidnie, nie moge narazie slowa powiedziec, poki co zero roznicy miedzy treningiem na vlcd a na zbilansowanej diecie redukcyjnej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium