SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Palenie" miesni podczas treningu.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
Mam pytanie co sie dzieje np. zrobie 4 serie po 30 powtórzeń hantla 7kg. na bicepsa?? I ile powinno sie robić przerw w tygodniu, jak robi sie 6x 18 na bicepsa hantla 7kg?? prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
chyba nie czytałeś atlasu... Nie wiesz o co biega, prawda? W treningu na masę z większości przypadków ćwiczy się każdą partię RAZ w tygodniu... Co prawda są systemy takie jak Full Body Workout (wszystkie partie na jednym treningu, 3x w tygodniu) czy trening każdej grupy 2x tygodniowo ale jak kto woli. Zalecenia są raz w tygodniu chociaż można zdecydować się na pewne odstepstwa np. częściej trenować przedramiona czy brzuch

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
po pierwsze to czytaj.. a po drugie to zle robisz.. Po co az tyle powtorzen ? Przeciez spalisz miesien
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
ja Tyle nie robie. Własnie o to mi chodzi co sie dzieje jak pali sie miesnia i co to dokładniej oznacza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
pali -> spada <- to tak w uproszczeniu.

taka ilość powtórzeń spowoduje między innymi spłaszczenie mięśni



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-09-09 17:16:09

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
a jak chce ćwiczyć m.in. 4x15 hantla 7kg to lepiej co 2 dzien czy codziennie i 1 dzien przerwy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
lepiej RAZ w tygodniu i więcej ćwiczeń.

A wyjasnij mi czym się różni ćwiczenie co drugi dzień od ćwiczenia codziennie z jednym dniem przerwy

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2007-09-09 18:53:25
1

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
no własnie o to chodzi ze nie wiem czy na bicepsa cwiczyc codziennie i 1 raz przerwy tygodniowo czy co 2 dzien, bo chce ułozyc sobie jakis plan cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
kolejny raz powtarzam - wystarczy JEDEN raz tygodniowo (mówimy o wzroście masy mięśniowej rzecz jasna, jeżeli chodzi o co innego popraw mnie). Mięsień nie rośnie podczas trenowania go ale wtedy kiedy ODPOCZYWA czytaj: ODBUDOWUJE SIĘ >Z NADMIAREM<.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
sorki ale nie zrozumiałem mam CWICZYC 1 raz tygodniowo czy 6 razy w tygodniu?? a przy robieniu pompek takich głebokich na krzesłach to ile seri i powtórzeń dziennie najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Full body i tak wymiata

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
tak, masz ĆWICZYĆ 1 (słownie: jeden) raz w tygodniu biceps, a przez resztę tygodnia biceps odpoczywa (czyli NIE ćwiczy ---> żeby było jasne)

Rothen mówisz o FBW?

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2007-09-11 16:05:37
1

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska do oceny.

Następny temat

OCEŃCIE MÓJ PLAN

WHEY premium