SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 466978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7406
Zrob trening na czczo i laduj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13754
tylko ze trening mam w sobote a chcialbym zrobic ladowanko w niedziele bez treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13754
czy tabata mogla by poskutkowac zamiast treningu silowego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
Mi fat ladnie lecial, ale przy mojej objetosci 6xfbw dziennie wrecz, szybko zaczalem palic muscle i czuc sie jak flak. Tu trzeba wybrac ciezko tyrasz wielostawy i zalezy na ci podtrzymaniu sily lub lecisz jak to za czasow arnodla kilo efki, glodowki, sila nim leciala nawet o 40procent i liczylo sie dobre szybkie dociecie.
Zreszta co innego wejsc w vlcd z wysokiej jakoloryki czy wysokim bf, a co inne wczesniej juz dlugo ciagnac redu na niskich kcal i wywalonym nadnercznym +niski body fat


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2017-01-20 17:35:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13754
odpisze ktos konkretnie na moje pytanie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
idol1982
Witam mam pytanie odnośnie ładownia vlcd czy musi byc w dniu treningowym czy może byc w dzień bez czy ma jakieś to znaczenie?

Nie ma znaczenia, ladowanie moze byc w dzien treningowy jak i nietreningowy,
idol1982
czy tabata mogla by poskutkowac zamiast treningu silowego ?

Tabata sie nie nadaje bo nie podtrzyma tkanki miesniowej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13754
dzieki wielkie za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
idol1982
Witam mam pytanie odnośnie ładownia vlcd czy musi byc w dniu treningowym czy może byc w dzień bez czy ma jakieś to znaczenie?


Ładowanie miałem w niedzielę, która generalnie była dniem bez treningu. Niekiedy wpadał po południu trening SW jako uzupełnienie, ale nie brałem tego pod uwagę jeśli chodzi o ładowanie i ewentualne przeciwwskazania do tego

Nota bene poniedziałkowy trening klaty po niedzielnym ładowaniu - bajka. Pompa choć jeden dzień w tygodniu była zaj**ista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skint73
idol1982
Witam mam pytanie odnośnie ładownia vlcd czy musi byc w dniu treningowym czy może byc w dzień bez czy ma jakieś to znaczenie?


Ładowanie miałem w niedzielę, która generalnie była dniem bez treningu. Niekiedy wpadał po południu trening SW jako uzupełnienie, ale nie brałem tego pod uwagę jeśli chodzi o ładowanie i ewentualne przeciwwskazania do tego

Nota bene poniedziałkowy trening klaty po niedzielnym ładowaniu - bajka. Pompa choć jeden dzień w tygodniu była zaj**ista


Skint czytalem Twoje wczesniejsze posty, ale tyle bylo watkow roznych ludzi, ze nie pamietam. Z tego co mam rozumiec, po jakism czasie robiles juz cyklicznie co tydzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126116
Ja na wiosennym redu, od samego początku robiłem w niedzielę cheat day. Jednakże nie od początku było to vlcd, takie typowe vlcd było na ostatnie 4-5 tyg bodajże i oczywiście nadal z cotygodniowym odpustem. Ten odpust bardziej przypominał ładowanie, bo w zasadzie jadłem w ogromnych ilościach białe pieczywo, nieco tłuszczy i białka

We wcześniejszych podejściach do vlcd robiłem pierwsze ładowanie po 3 tyg, następne już było wyjściem z diety, gdyż nie leciałem długo na niej, bo i tak efekt był piorunujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium