SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile już jesteś na vlcd? Zrobiłeś już pierwsze ładowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Jeśli już mowa o ładowaniu zioekt próbowałeś to robić tłuszczami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ja robiłem ładowanie ? nie 15 dzień dzisiaj na vlcd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie robiłem tluszczami,w sumie ładowanie tluszczami to chyba bardziej dla psychiki, a ww kręcą tarczyce. Strong to po pierwszym ładowaniu zobaczysz jaka jest fajna walka z samym sobą i na wyjściu zobaczysz czy jest tak kolorowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
Jak ma konkretną psychę to będzie kolorowo :D Jak ugnie się chociaż na 5 minut to już jest stracony :D
Co do ładowania to ładowanie tłuszczami chyba tylko dla podbicia psychiki no i dla kogoś kto tłuszcze mega uwielbia. Więcej korzyści z takiego ładowania nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
No to kolejne będzie na WW, ale żeby zrobić czyste i bez obżarstwa to będzie walka tak jak zioekt napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Dlatego lepiej jest nie ładować moim zdaniem w ogóle niż później na nowo męczyć się kilka dni(o pierwszym dniu po ładowaniu nie wspomnę). Lepiej pociągnąć właśnie 2-3-4tyg ile kto potrzebuje i zejść z VLCD. Co do ładowania fatem, to raz na czas jak ktoś jest już bardzo zmęczony dietą to można dać trochę fatu żeby zjeść coś smaczniejszego(np jakaś karkówka)ale takie konkretne ładowanie to ponad tysiąc kalorii do odrabiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zioekt
Nie robiłem tluszczami,w sumie ładowanie tluszczami to chyba bardziej dla psychiki, a ww kręcą tarczyce. Strong to po pierwszym ładowaniu zobaczysz jaka jest fajna walka z samym sobą i na wyjściu zobaczysz czy jest tak kolorowo.


leci T3 to nie muszę ładować jeszcze
ps. nie raz już zrzucałem ostro wagę przed walkami bo czas gonił a nadwaga była spora do danej kat. więc ja jak sobie coś powiem to tak ma być i bez zbędnego pi********a


Zmieniony przez - Strong_Test w dniu 2016-04-13 16:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jak z tą wchłanialnością T3 po żarciu ? Zaspałem na uczelnie i z pośpiechu zapomniałem wziąć T3, a jestem 2-3h po 2 posiłkach (wpc + łopatka wieprzowa) Lipa dzisiaj ?

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91260
Wrzuć z 2-3h po jedzeniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium