SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Bo bez ww się właśnie tak kiepsko śpi, wrzuć jakąś melatoninę, magnez, melisę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3114
Podobają mi się pomysły na wyjście i kontynuacje.Teraz to dla mnie temat na czasie.

Zakończyłem sześć tygodni VLCD

Wyniki ,warto było cierpieć ;)

Waga z 82,7 na 74,4 czyli -8,3kg
Obwód pasa na pępku z 101 na 91 czyli -10cm
Obwód talii z 98 na 89 czyli -9cm

Podsumowując często było za mało białka i kalorii ale nie tknąłem nigdy nic czego nie mogłem.
Mało siłowni gdyż w firmie zaczynam nowy projekt i po wysiłku umysłowym byłem po prostu wykończony potem jeszcze fizycznie rozładować auto itd.Więc mięśnie popracowały a czas siłowni przyjdzie na mniej ryjącej diecie.Rano ciężko wstać z łóżka.
Dieta ta ma wpływ na koncentracje,jasność i procesy myślenia.Dlatego trzeba starać się podwójnie i uważać.
Areo pokręciłem parę razy nie widziałem sensu a osłabia znacznie.
Ładowanie a w zasadzie cheata zrobiłem po 4tyg i potem po tygodniu.
3 dni po ładowaniu wracam do wartości sprzed lub nawet waga i obwody mniejsze.
Wiedziałem kiedy nastawiałem się na właściwy tor ketozy bo w danym dniu sikałem i sikałem i sikałem.A na drugi dzień już suchutki i z mniejszymi wymiarami.
Podobało mi się to powróce do VLCD zaraz przed sezonem, lecę póki co jeszcze miesiąc na minusie ,rotacjach itd.
Coś się dopasuje ,potem delikatny plus i masa ,jakość a na koniec powtórka z rozrywki i fit forma na lato.
Zapowiadam kratę na brzuchu choby rzygać.
Wrzucam dwie foty z porównaniem.Po lewej z 3 stycznia po prawej z dzisiaj czyli 13 luty.
Waga zapewne pójdzie w góre około 2kg i jakiś cent w pasie tak zauważyłem jak dochodzą ww.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
kumpel z dnia na dzien po vlcd podbil kcal duzo, na 2500 a zapotrzebowanie wychodzilo mu ok 3000 i kreci aero codziennie zeby bardzo nie zalalo. Lodzianin chyba pisal tez ze sam wychodzil okolo 3 tygodni z tego co pamietam wiec to nie jest dlugi czas. Zobaczymy jak to sie sprawdzi. Wy co myslicie dlugo organizm sie rozkreca?

Zmieniony przez - t.jod w dniu 2015-02-13 16:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Czy na VLCD masło orzechowe jest niewskazane? Powiedzmy łyżka dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 936 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16405
t.jod: To zależy od wielu czynników np tez od tego co wrzucałeś na vlcd, jakieś t3 itd .. . Wydaje mi się ze nie da się jednakowo powiedzieć, u każdego to będzie pewnie inaczej wyglądać.

A co do masła to jeśli Ci się makro zgadzają to okej. Osobiście wolałbym dać więcej kurczaka(lub innego źródła białka) niż dawać tłuszcze.

Zmieniony przez - MrRMpl1 w dniu 2015-02-13 16:31:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3114
a ja po jakims czasie wybralbym lyzke masla orzechowego,bo tluszcze bardzo dobrze na mnie wplywaly a i to przyjemnosc jakas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja bym nie jadl,wolalbym nie przypominac sobie jak smakuja dobre rzeczy wtedy latwiej na vlcd wytrzymac

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2015-02-13 16:55:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
bez t3 i bez cardio na vlcd :)
redukcja bez saa a wejscie na mase od razu z rozpoczeciem cyklu enanie e4d cardio i podbicie znaczne kcal. co myslicie



Zmieniony przez - t.jod w dniu 2015-02-13 17:10:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11037
Jestem od 13 dni na VLCD waga z 91.45 spadła zaledwie do 90, w lustrze pojawiło się trochę więcej prążków na barkach i bardziej mi się nogi podcieły.
Czasami nawet nie mam ochoty na jedzenie mimo że zjadłem z 1000 kcal
Czy robię coś źle że ta waga nie spada? Choć wiem że nie jest ona najważniejszym wyznacznikiem.
Z podkładu leci 20 mg tury ed, 2,5mg Bromergonu, 500mg B6 (na zbicie prolaktyny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Pewnie lunatykujesz w nocy i wyjadasz smakolyki z lodowki hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium