SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ja zajadam shirataki. Trochę to kosztuje ale można kupić w dużej pace. Porcja 200g zawiera coś 8g błonnika i nie ma w ogóle kcal praktycznie. Ja rzucam na patelnie, trochę sosu sojowego czerwonego(ma mało kcal) do tego można warzywa, przyprawy i jest chińszczyzna do zapchania. Aczkolwiek psycha jest najważniejsza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Dobre nastawienie psychiczne+ jak ktoś ma możliwość to najbardziej optymalne rozłożenie dnia i vlcd leci bardzo przyjemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
ja psyche mam spoko, rano glodny nie jestem za bardzo, wiec jak nie bede glodny to ni ebede jadl,zrobie 4 posilki, sniadaniowe ( troche owsa tylko 10 bialek i olej lniany plus kapsulki omegi i witaminy ) lecacy rano, dwa posilki z kury/wolowiny i warzyw, jeden z sera na noc i dwa szejki i lece.


Zmieniony przez - GroW w dniu 2015-01-07 13:16:02

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Ten owies nie potrzebny;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dokladnie jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
tylko tyle zeby siadlo troche na zoladek czegos i tyle, doslwonie garstka, zeby zamielic chociaz szczeka raz a nie tylko chlapnac ten posilek, rozumiesz :D dajcie chlopaki chociaz troche owsa staremu :D

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Lepiej uciąć zupełnie ww bo tylko będziesz podbijał nimi apetyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
ja widze ze tu sami sadysci :D Wpozadku. Zastosuje sie.

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Poważnie mówię, próbowałem raz właśnie dodając ok 50g ww, tylko mi to rozbudzało apetyt i dawało do psychiki znak(a można coś tam ww dodać)przez co też podjadałem. Ostatnio wbiłem sobie do głowy że nie ma pół środków i jest elegancko, najlepiej nie myśleć o jedzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 576 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4188
ja tez, wiem jak jest po owsu, pije szejki z owsa i jajek od lat na sniadanie, za godzine juz ssanie niemilosierne po 5 calych i 3 bialkach 100 gramach owsa calym bananie i lyzce oleju ( troche kakao do smaku ) wiec zdaje sobie sprawe ze ten owies to zadziala jak oliva na ogien na moj apetyt czy glod. Dzieki za rade.

Discipline is doing what you hate to do in a way like you love it.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium