SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
Zainteresujcie sie dodaniem DMAA, szczegolnie do redu.

jesli ktos probowal kilka lat temu jack3d czy hydroxycut ten wie jak to dziala.

Tam troche tej substancji bylo.obecnie zbanowana przez FDA ale nadal mozna to dostac.

Focus, wzrost dopaminy I OD razu redukcja przyjemniejsza, full energii, bardzo dobrze stymuluje.zabija glod! Po zmixowaniu z kofeina
Z badan wyszlo ze 169% wieksze spalanie fatu niz placebo I 35% wiekszy wzrost metabolizmu,

Zaj**iste kombo. Pozniej sie dziwicie ze forme dosyc dobra zrobilem w 3 tyg Na vlcd lol

Info:

DmaA Benefits for Fat Loss

There is some evidence to show that supplements containing DMAA can be effective when used as a fat burner. When combined with other ingredients such as caffeine, a commercial fat burner was found to have significantly decrease body weight, total fat, and appetite compared to those using a placebo (McCarthy et al, 2012a). It was also found that the rate of fat burning increased to over 169% compared to a placebo and the metabolic rate increased by 35% over the placebo (McCarthy et al, 2012b)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Wtf...troll jakiś czy niespełna rozumu koleś ?
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887347
Cayek! Daj mu zabłysnąć po raz kolejny :D już raz mu się udało - może drugi raz też mu się uda :D

Co do snu na vlcd - dorzucenie sporej ilości soli u mnie się sprawdziło ładowałem jej do wszystkiego w sporych ilościach (15-20g ed). Najlepsze było to, że przez pierwsze kilka dni sporo wody przez to podłapałem ale później efekt był odwrotny cała woda zleciała i suszyło jeszcze bardziej :D. Więc sprawdź u siebie podładuj przez kilka dni większe ilości soli i sprawdź być może pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Nie możesz Lazar edytować postów ? Wczoraj odstawiłem zupełnie ww, w nocy był dramat tak jak podejrzewałem. Zobaczymy dzisiaj. Nie odpuszczę już tematu, gdyż głód mnie bardzo nie męczy już i z energią też jest nieźle. Trzeba będzie tylko detoks od stymulantów zrobić po redukcji

Bardzo fajnie pomaga lekka kawka z odtłuszczonym kakao i słodzikiem


Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2016-04-09 16:51:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Wszystko siedzi w głowie.
Zanim wywalisz z siebie ww potrzeba naprawdę kilku ciężkich treningów siłowych,
bez obaw, póki co to głowa płata figle.
Dodaj trochę tłuszczu nasyconego.

Generalnie ww to g****!
Białko+tłuszcz zwierzęcy to natura ssaka.


Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2016-04-09 17:18:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
No może i natura, ale spróbuj zbudować masę bez ww... U mnie to dość szybko powinno wbić w pełną ketozę bo cały ostatni tydzień jadłem tylko 100g ww/dzień.

Kiedyś była mowa że BCAA może wywalać z ketozy... mam resztkę z 200g bcaa czystego, myślicie żeby dojeść ? Np na trenie z 20g ?


Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2016-04-09 17:46:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1395 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23780
Bcaa organizm na vlcd przerobi na cukier
Sprawdz glukometrem jak rowniez poznasz po wyskakujacych zylach.

Napisze wiecej jak podacie haslo do spamu

Ps. Jesli macie problem z snem mozna sprobowac pomrugac szybko przez minute. Ja robie 2 minuty pozniej shot ipamorelin i ledwo widze jednostki na strzykawce





Zmieniony przez - L_a_Z_a_R w dniu 09/04/2016 18:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Wiem że pójdzie na cele energetyczne, aczkolwiek chciałem się tego pozbyć takie 10g na treningu chyba nie zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29653 Napisanych postów 63022 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902911
jest troche prawdy w tym co Lazar pisze. podbicie tluszczu w pierwszych dniach moze tylko pomoc bo latwiej i szybciej wejdziemy w ketoze.pozniej mozna obciac bo glodu juz nie ma. osobiscie tak czy inaczej ja bym zostawil te 60-80 gr bo deficyt i tak ogromny wiec roznica w redukowaniu mala a praca organizu 100 x lepsza i zdrowsze to po stokroc od typowego vlcd.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium