SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 468801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej,

Dostalem kilka (wiecej jak jedna - czyli dwie) wiadomosci priv. Z prosba o napisanie jakie mam wyniki, ile tego t3, jak po t3 itd. Wrzucam moj notatnik z excela z tegoroczniej reducji. Generalni na t3 jes to novo od 10 dni, na dwace docelowej 2 tabletek od 7 dni. Minal 4 tydzien polecialo 9kg (strtowalem od 119/120 co z pliku moze wyglada mylnie). Efekt jest super, generalnie vlcd nawet jakby sie z niego wyszlo calkiem gluoio, nie wiem stracio sie to wszystko w jakis sposob, to moim zdanem kazdy fan sportow silowych powinien tego sproboac. Ascetyzm uczy nas samokontroli, szacunku do jedzenia, wyrwalosci itd.





Zmieniony przez - CooCaine w dniu 2017-01-28 09:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21360
Witam
Strasznie korci mnie wycinka na vlcd planowałem na około kwiecień obecnie skończyłem decie 11tydzien jestem jeszcze na enanie koncze za tydzien i wszedlbym na metanabol co powiecie na przejście na vlcd z ostrej masowki na około 4tyg w tle z metka? Później odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Przedewszystkim ten cykl jest bez sensu, zaloz lepiej swoj tamt z ankieta dzialu doping
2

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
j/w cykl z serii na siłe i bez pomysłu , jak już coś planować to powoli z głową , a tym bardziej z vlcd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
i na mecie od razu będzie blok
Miczel napisał jak masz zrobić , coś podpowiemy aby było dobrze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21360
Racja przemyślałem zejdę zrobię off za pare miesięcy zrobię vlcd z podkładem tylko co waszym zdaniem lepsze wino czy meta? Dodam ze na dietę chce wejść na około 4-5tyg niechce puki co nic w plynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Najlepiej to test (enan / cypio ) chociaż te 250mg/ew - szkoda trochę flaków na vlcd i sam oral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle co moge powiedziec z 5 tygodniowej obserwacji, to glupi bylem, ze nie posluchalem kolegow z forum, wszedlem na vlcd na 500w i to byla marnacja towaru. Spuscilem na 350e i zadnych zmian nie widze tak ze IMO test w okolicach 300w jest idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Napisz jakie zmiany chciales zauwazyc na wiekszej dawce ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chodzi o takie jakie chcialem zauwazyc, tylko ze nie zauwazylem roznicy. Generalnie sila spada tak samo., waga generalnie tez ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium