SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VLCD-Grupa wsparcia vol.2

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 467082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32683
Jestem na diecie od 4 tygodni...... Pierwszy raz, korzystając z Waszych opinie (miałem już dwa ładowania) pierwsze po 20 dniach....

Na razie -12 cm w pasie oraz 11,5 kg mniej .........

Mam pytanie ........ jak już dojdę do formy jaką będę chciał mieć, jaką mam mieć dietę.

Planuję od września (standard masa), z lekkimi wspomagacami ..... ale tak zeby nie zalało ......

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, może już taki temat był ........ to poproszę o przeniesienie lub podanie linku do podobnego tematu.

Z mojego doświadcenia węgle mnie zalewają ........

Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Nie chcę zakładać dodatkowego tematu, a to trochę powiązane z tym. Jakie badania po odstawieniu t3 zrobić? TSH samo starczy czy t3 i t4 też ?i po jakim czasie po odstawieniu ?

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2015-04-01 13:47:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
blizniacy
Jestem na diecie od 4 tygodni...... Pierwszy raz, korzystając z Waszych opinie (miałem już dwa ładowania) pierwsze po 20 dniach....

Na razie -12 cm w pasie oraz 11,5 kg mniej .........

Mam pytanie ........ jak już dojdę do formy jaką będę chciał mieć, jaką mam mieć dietę.

Planuję od września (standard masa), z lekkimi wspomagacami ..... ale tak zeby nie zalało ......

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, może już taki temat był ........ to poproszę o przeniesienie lub podanie linku do podobnego tematu.

Z mojego doświadcenia węgle mnie zalewają ........

Dzięki za pomoc



na vlcd jesteś??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Eltoro_KrK
Nie chcę zakładać dodatkowego tematu, a to trochę powiązane z tym. Jakie badania po odstawieniu t3 zrobić? TSH samo starczy czy t3 i t4 też ?i po jakim czasie po odstawieniu ?

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2015-04-01 13:47:11


cały panel ok 3 tyg już powinno wrócić do stanu sprzed cyklu,porównasz badania i będziesz wiedział na czym stoisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32683
Tak jestem na VCLD. Pierwszy raz ........ efekty super ...... Trzymam ją w 80-90 procentach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja od 5 tyg znów na VLCD. Była waga 107 potem zerwaniem triceps nie mogłem ćwiczyć wpadłem w depresję i przytyłem na diecie lodowej i fastfoodowej do 127. Tragedia... Obecnie 114 kg czyli -12. Dietę trzymam na 100 procent powoli wracam do żywych. Ogólnie było 87 kg BF jakieś 12 procent w 2012 a potem odpuściłem siłownie czego do teraz żałuję.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2015-04-02 09:11:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
blizniacy
Jestem na diecie od 4 tygodni...... Pierwszy raz, korzystając z Waszych opinie (miałem już dwa ładowania) pierwsze po 20 dniach....

Na razie -12 cm w pasie oraz 11,5 kg mniej .........

Mam pytanie ........ jak już dojdę do formy jaką będę chciał mieć, jaką mam mieć dietę.

Planuję od września (standard masa), z lekkimi wspomagacami ..... ale tak zeby nie zalało ......

Nie wiem czy piszę w dobrym miejscu, może już taki temat był ........ to poproszę o przeniesienie lub podanie linku do podobnego tematu.

Z mojego doświadcenia węgle mnie zalewają ........

Dzięki za pomoc



Ja do tej pory (2 razy) wychodziłem od razu na zerowy bilans kaloryczny i było bdb. Teraz jednak, jak bym miał ponownie wchodzić na vlcd, to bym jednak dodawał powoli węgli, w tempie myślę: 100 g ed tyg, tak będę teraz próbował na kumplu z realu (zawsze to lepiej eksperymentować na kimś).

Także reasumując: po ładowaniu (cheatowaniu) na koniec vlcd, wchodź powoli z węglami do bilansu zerowego i następnie możesz podbijać kalorie (jak piszesz, że masz tendencję do zalewania, ja zresztą również) np tłuszczami. Będziesz obserwował i reagował na bieżąco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36508
jestem na vlcd już od 5 tygodni i mam parę pytań
1 w niedziele wychodzi zrobić ładowanie (3) myślę żeby odpuścić na święta z dieta i potraktować to jako ładowanie (niedziela i poniedziałek) oczywiście z głowa będę unikał dużej ilości tłuszczy co myślicie?
2 dajcie parę pomysłów na zastąpienie kurczaka indyka i ryb bo już nie mogę się na to patrzeć (normalnie niedobrze mi się już robi ot tego)myślałem o wątróbce ale na samej nie pociągnę

zaczynałem z 105 kg jest 92-93 chce zejść do 87-88 myślę ze jeszcze z 2 tygodnie i się uda ale ten kurczak śni mi się po nocach i straszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32683
Będę się starał dorzucić 100 gram węgli w dnie treningowe (czyli 3 razy) - 50gram w czasie przed treningiem oraz 50 gram w posiłku potreningowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 205 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32683
W następnym tygodniu dodam w dnie nietreningowe 50 gram ....... a dalej to będe obserwował ... jak ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami , radami, ..... będę wdzięczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań - problem

Następny temat

Rozpisanie cyklu - 4 środki

WHEY premium