SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf - Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym spadaniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Tydzien 2, dzien 8(DT), 23.04.2012

Push A:

1. Przysiad 85x15/regres 75x20/regres 65x25
2. Odwrotne wykroki z hantlami 3x15 ~14kg(jedna)
3. Prostowanie siedzac 7 szt. x15/7 szt. x15/ regres 5 szt x30
4. Dipsy +2,5kg x10/ +1,25kg x10/ CC x10
5. Rozpietki skos góra + wycisk sciskajacy 3x12 11,5kg + 3x12 11,5kg (waga 1 hantli)
6. Wyciskanie zza karku 4x8 35kg
7. Unoszenie na boki leżąc 9 kg x20/9 kg x20/ regres 6,5kg x30
8. Francuz siedzac 25 kg x10/25 kg x10/ regres 20 kg x20
9. Brzuch

Komentarz

Tymi siadami to ja sie zabije. Poki co dodaje po 5 kg ale potem bede tylko po 2,5 do regresow a moze nawet i do glownej jak ciezko bedzie. 25 powtorzen = smierc Filmy sa oczywiscie z niektorych cwiczen

Dalej to formalnosc, zawsze ide z mysla, aby tylko siady przetrwac i wyjsc w 1 kawalku, to reszte jakos poradze Wykroki - ciezko kondycyjnie tez troche, wyprosty to takie na dobicie, ale next time regres daje na maxa

Dipsy - powolny progress(ale jest), wkoncu tym planem bede dosc dlugo jechac wiec i zdaze na wieksze ciezary wskoczyc

Rozpiety i wycisk - do rozpietek dodalem i wycisku, nastepnym razem dodaje tylko do wyciskania.

Barki, tricek lajcik jeszcze, brzuch jakos troche skacilem, ale ciezko bylo robic jakos, chyba siady zmeczyly mocno.

Filmy

















Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-04-23 18:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Zaj**ista siłownia. Ciasna - ale własna. Ile Cię to kosztowało? Sam sprzęt.

Z rodzicami mamy całe drugie piętro (ok 100m2) więc też planuję w wakacje zrobić sobie siłownię, bo mam miejsca od choelry ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
To tak:
-ta 1 lawka(z ktorej odbieram ciezar do siadow, wyciskam zza karku) to ona byla z 80 kg obicazeniem, 2 male hantelki, 1 lamana i 1 prosta - z przesylka cos 900+.
- Porecze - tez kolo 200zl z marbo, ale tej starej serii.
-Potem dokupilem gryf prosty, ale lepszy - to 150zl ponad bo wytrzymalszy
- dokupilem 2x20 talerze olimpijskie Blasta gumowane - 140 zl za jeden.
- Aha, jeszcze mam ab rolla i wlasnie brat kupil laweczke jakas do brzuszkow , zaplacilem juz, jak przyjedzie to bede mial.
- Mam jeszcze druga laweczke, ta co widac na 2 planie w tle - ma 13 czy tam 14 regulacji skosu, do 60 czy tam 70 stopni, ma lepsza konstrukcje, wyzsza, wytrzymalsza, w ogole patrzylem to ta lawka nawet uzywana to stoi pare ladnych stowek, tyle ze w zestawie z modlitewnikiem - ale akurat dostalem ja za darmo od taty, bo przywiozl .
- jeszcze atlas/wyciag mam u siebie w pokoju na gorze, na tym co robie wyprosty, uginania, prostowanie rak, sciaganie drazka itd - na 99 albo 98 stronie masz filmik z tym sprzetem, kawalek. To 400 zl , ale dlatego ze jakies tam klasy H najgorsze, to juz z 3-4 lata temu - ale ja za to nie placilem wtedy.

Oprocz tego, to na wszystko sie skladalem z bratem 50/50. W sumie to daje w przyblizeniu 1600 zl , bo jeszcze przesylki i kwoty tak na oko. Nie wiem czy sie uda, ale moze jeszcze dokupi sie modlitewnik, a jeszcze potem, chociaz to jzu watpie - normalne stojaki do siadow itd, z asekuracja, takie jak u shitka

Sry ze sie rozpisalem, ale jak jzu sie zapytales to chcialem dokladnie opisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Czyli z 2k muszę liczyć ... karnet 80-140 zł w tych granicach, więc po około 2 latach by się zwróciło. Chyba trzeba będzie powoli zacząć odkładać kasę i kompletować sprzęt.

Świetnie, że się rozpisałeś, bo przynajmniej mam wgląd jak wygląda sytuacja w sprawie Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 672 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6700
Zawsze możesz zacząć od najbardziej niezbędnych rzeczy, a np. modlitewnik, wyciąg czy ławeczkę do brzuszków kupić później, bo bez tego można się obejść na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
No ładnie lecisz, technika jak na moje oko dobra. Dużo filmów, to o wiele ciekawsza wypiska
Powodzenia w tym redu, bo ja też za niecały miesiąc zacznę opone zrzucac na lato
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Ogolnie to nawet zarlo trzymam, slodyczy i innych syfow nie ruszam choc mam stycznosc z tym gownem ale daje rade sobie odmowic. Staram sie robic wszystko jak najlepiej, czesc produktow waze, ale czasem jem jak leci i wlasnie cos mi sie wydaje ze czasem przez wegle za duzo mam kcal, zamiast deficytu. Ale na szczescie od tego podkrecam aktywnosc, zeby wlasnie uniknac tego typu problemow

Filmow tez wiecej, bo juz mam jak nagrywac je sam sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
o kurfa siad 25p xD tego nie widziałem jeszcze :D i tylny akton ładnie katujesz ? dobrze rośnie na tym ? bo chyba i Shit teraz tak go tyra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
[quote=Stanisuaf]Ogolnie to nawet zarlo trzymam, slodyczy i innych syfow nie ruszam choc mam stycznosc z tym gownem ale daje rade sobie odmowic. Staram sie robic wszystko jak najlepiej, czesc produktow waze, ale czasem jem jak leci i wlasnie cos mi sie wydaje ze czasem przez wegle za duzo mam kcal, zamiast deficytu. Ale na szczescie od tego podkrecam aktywnosc, zeby wlasnie uniknac tego typu problemow

Filmow tez wiecej, bo juz mam jak nagrywac je sam sobie


Stasiek, mam to samo. Szafki i lodówkę mam wypchane takimi syfami, bo rodzice się tym zajadą (a są normalni, nie żadne grubasy). Ale daję radę

Dokładnie - zwiększaj aktywność, a nie obcinaj drastycznie kcal, bo niedługo skończysz z jedzeniem na poziomie 1.5-2k kcal, a tak być nie może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Tydzien 2, dzien 9 (DT - silowy) 24.04.2012
Pull A:

1. Wiosłowanie 4x8 65kg
2. Podciąganie podchwytem 10/7/7/5
3. Uginanie jednonóż 20, potem z hantla miedzy nogami 14kg 2 x?
4. Unoszenie hantli bokiem 4x20 9kg
5. Podciaganie sztangi szeroko do mostka 3x15 32,5 kg
6. Bicek - uginanie o kolano 9kg 2 x?, uginanie ze sztanga stojac 20kg x10
7. Przedramie - te cwiczenie co na raz sie robi zginanie i prostowniki nadgarstka, na S jakos - 6,5kg(1 hantla) 30/20/20
8. Łydki - wspiecia na palce + odwrotne siedzac : 80kg x100 + 80kg x100

Ocena

Podciaganie dalem jako pierwsze, chwyt gdzies an szerokosc barkow, doyebalem dzis ladnie , ale to pewnie bardziej na rece poszlo jak na plecy, trudno.

Wioslo - sadze ze ladnie, narazie dam rade progresowac co 5 kg

Uginanie jednonoz stojac - rezygnuje z tego cwiczenia, ono zamiast dwojek angazowac to raczej stawy i sciegna obciaza, dzis przy robieniu serii cos przy kolanie mnie lupalo, ze odpuscilem, dlatego te kombinowanie z hatelkiem

Unoszenie bokiem - 10 normalnie, 10 oszukanych w serii, ale teraz zmienilem troche technike i rzeczywiscie lepiej jest

Bicek, to lipa, moglem isc na ten wyciag, ostatnio bylo git ale dzis cos odbilo mi.

Przedramie i lydeczki - poezja

* Filmy mam, ale wstawie jutro moze, dzis mi sie nie chce




Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-04-25 19:47:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pn4 aka Hajtowowy /będziemy zołnierzami./// Siła & masa.

Następny temat

Plan do oceny, opierany na treningu domatora

WHEY premium