SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf - Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym spadaniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No progres jest:) mięśni przybyło, tłuszczu masz nie dużo, oby tak dalej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Tluszczu mam wlasnie + - 20% . Przy wadze 85, pas 90+, ale spale to w tym roku jeszcze

Filmiki:








Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-02-07 20:12:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Nie widać tych 90 cm w pasie:) no pewnie, zwiększysz ilość aero i spalisz;)

Dipsy widzę że dobrze idą. Mam takie same dresy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
co sie dzieje z boksero? przy dipsach nie trzeba trzymac nog bardzie w przodzie?

Zmieniony przez - erwinoos w dniu 2012-02-07 21:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Boksero
shit


nie chce mi sie prowadzić dziennika

Stasiek zostaje sam xD


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Janusz - bo takie dresy to tylko odpowiedni ludzie moga nosic Staly sie moimi dresami treningowymi, jakos mi w nich lepiej idzie Mam 2 pare, tylko ze w kolorze ciemnoniebieskim , ale nagrywajac filmik wygladaja prawie identycznie jak te.

A z tymi nogami w przodzie, to nie trzeba nie wiadomo jak wg mnie, aby sie za mocno nie kiwaly, ale next time sprobuje bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jak Stachu sam, to niech nazwę dziennika zmienią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
"Staly sie moimi dresami treningowymi, jakos mi w nich lepiej idzie" - bo to są dresy +10 do siły mi się też w nich najlepiej ćwiczy

a Boksero się pewnie ukrywa a później się pokaże z zayebistą formą:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Dresy RLZ

Stasiek lepiej klatkeczujesz jak nie prostujesz do końca w poręczach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Lepiej lepiej, bo w koncowej fazie ruchu, najwiecej tricepsy pracuja, dlatego nie poleca sie prostowac, pozatym daje to ciagle napiecie w klatce, ale jeszcze nie jestem w tym cwiczeniu za dobry, cos tam klate czuje, ale nie zeby palilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pn4 aka Hajtowowy /będziemy zołnierzami./// Siła & masa.

Następny temat

Plan do oceny, opierany na treningu domatora

WHEY premium