SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf - Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym spadaniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja tam czy szybko czy wolno, zawsze rytm mam xD tylko rózni się tym, czy ciezko mi się oddycha czy nie:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
a ja przykladowo mam 15-20 min skakanki i skazce sobie po 2 min seria tak jakby, bo rece mi odpadaja od tego trzymania w gorze, i jako przerwe daje bieg w miejscu albo cos, i znowu jade skakanke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
tez tak robiłem, ale ostatnio własnie wole bez żadnych przerw:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Ja właśnie tak samo robię jak Stasiek. Tylko dlatego, że mi ciężko oddychac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
leszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Oj tam, oj tam jeszcze się okaże. Ja dopiero niedawno zacząłem skakac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
i jak wam idzie tym planem? co powiecie o regresach? bardzo meczace?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Padly mi powiadomki zupelnei nei wiem czemu. Przegladam wasz dziennik i tak patrze i patrze czytam i czytam widze ze progres jest areo krecicie, oraz coraz wieksze zakresy powtorzen np mp 25x przy takiej ilosci powtorzen napewno technicznie poszlo wszytsko do przodu i czujecei swoje miesnia , ale zastanawiam sie jak to wplywa na wasze sylwetki? potraficie juz ocenic czy splity z regresami daly wam super bodziec i sylwetki zmieniaja sie golym okiem :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
cześć, ciężko jest tak szybko odpowiedzieć, dopiero miesiąc splitem jedziemy:) ALE moge powiedzieć pare rzeczy

w 6tyg. zrobiłem 2kg msay i spadło 2cm z brzucha, czyli całkiem wporzo, licząc że czity mi się zdarzają

uda na 100% wyglądają lepiej, powiedziałbym też że bice i na klatce jakby mięśni przybyło, bo mogę ją lepiej ściskać

jak dla mnie duży plus:)

no i siła na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Ja to nie wiem, michy nie mam wcale, ale moze cos tam na + jest.

I poszedlem dzis na trening. Trening do dupy, nie wiem o co chodzi, cos mi organizm posluszenstwa odmawia i wszystkie sily mnie poupuszczaly. To wlasnie po tym rzyganiu tydzien temu cos jest nie tak i ogolnie ostatnio czesto chorowalem, strasznie jestem oslabiony, to jest niemozliwe ze robie sobie trening jakis a na dzis tego samego nawet w polowie nie dam rade zrobic. Pojde jeszcze po 18 zobacze, moze chociaz zrobie czesciowo, bo nogi ostatnio to pod koniecl istopada robilem ;/ Trzeba chyba bedzie sie wybrac na jakies badania albo cos, bo sie robi to conajmniej dziwne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pn4 aka Hajtowowy /będziemy zołnierzami./// Siła & masa.

Następny temat

Plan do oceny, opierany na treningu domatora

WHEY premium