SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf - Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym spadaniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Piatek:
Dol grzbietu + dwojki + bicepsy + przedramie

- MCNPN 3x8 110kg/regres 12x 100kg/regres 16x 90kg
- Uginanie jednonoz 3x15 15kg
- Żuraw 3x10 CC
- Przeciąganie hantla 3x20 26,5kg
- Uginanie ramion ze sztangą stojac 3x10 22,5kg
- Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacja2x8 11,5kg/12x9kg
- SS:Uginanie nadgarstków stojąc nachwyt + uginanie stojąc podchwyt 30+30x3 12,5kg

No i to wypiska ostatniego treningu. Plan dobiegl konca, wiec czas ukladac nowy, bo od poniedzialku trzeba jechac :)

MCNPN - okrutnie prostowniki dostaly, na ostatnich powt lapalem malego garba, staralem sie kontrolowac zeby byl jak najmniejszy, pozatym z chwytem bylo kiepsko troche, pomimo magnezji i zamkowego chwytu.

Uginanie - dosc ciezko, srednie czucie dwojek, moj atlas nie jest przystosowany do tego cwiczenia, bo to jakis najtanszy, robilem to na stojaco, lydki przy okazji dostaly

Zuraw - mega. Z serii na serie, z powtorzenia na powtorzenie coraz szybciej opadalem, ale i tak nie bylo najgorzej.

Przeciaganie - prostowniki znow dostaly ladnie ;]

Biceps - ok, w uginaniu z supinacja mocno czulem szczyty bicepsow. Do obu cwiczen ciut dodalem i to bylo dobre posuniecie.

Przedramie - te wiecznie sie pompuja, zawsze ledw robie pomimo malej wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
Uginanie - dosc ciezko, srednie czucie dwojek, moj atlas nie jest przystosowany do tego cwiczenia, bo to jakis najtanszy, robilem to na stojaco, lydki przy okazji dostaly
mam to samo, dobrze, że jest żuraw i mcnpn
Nie robisz tygodnia przerwy pomiędzy planami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Nie bardzo, bo wyszlo by, ze co miesiac treningu (w przyblizeniu) robie przerwe. Bede robic co 2 plany, chyba ze bede czuc jakies przetrenowanie,przemeczenie, to czesciej. Nie ma co czasu marnowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Stanisuaf
Przez jakie 3 miechy . 5 tygodni a wlasciwie 6 gdzies(jezeli liczac ten ponad tydzien przerwy co robilem w swieta), przed swietami dawalem foty i podsumowanie. Byl tydzien przerwy, ten trening zaczalem 2 stycznia. Duzej zmiany nie ma, ale ja zauwazam roznice


Mnie nie interesuje tamto podsumowanie, bo to jest za krótko jak dla mnie na widoczne zmiany. Ja chcę porównać jak wyglądasz teraz, do tego jak wyglądałeś 3 miechy temu po skończeniu wysokich zakresów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Wiesz, michy nie mam za dobrej, ale cos tam mozna dostrzec tak sadze:) Dam podsumowanie wieczorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Spoko ziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Dobra, to czas na male podsumowanko

Krotkie uwagi odnosnie treningu: Ciezki i wymagajacy, to na pewno, lecz efektywny przy odpowiedniej misce Niektore cwiczenia sa latwe i przyjemne w wykonaniu, innych zas do konca planu nie ogarnalem, ale wszystkiego nie da sie umiec.

Wymiary przed/po:
Wzrost: 188cm/189cm
Waga: 86,7/85kg
Klatka:109,5cm/~110,5cm
Pas: troche mniejszy,ale nie mierzylem jaki byl przed i po. Bynajmniej ciagle podobnym poziomie sie utrzymuje
Lapka luz: przed nie wiem, chyba 33cm/teraz 33,5cm/spina 37,5cm
Udo: 63cm/63,5cm
Lydka: 41cmP,40cmL/to samo

No i wymiary mniej wicej sie tak prezentuja, dla mnie po fotach i w lustrze to roznica jest wieksza niz jakby patrzec na wymiary, cos musialem poprzednio zle mierzyc, albo teraz lepsze pozy. Lapy dalej chude, ale trzeba sie dobrac do nich

Foty:

Przed






Po








Ostatnie zdj troche male.
Oceniajcie co i jak. Miche 3 tygodnie sadze ze mialem na w MIARE dobrym poziomie, bo idealna nie nazwe tego. Pozniej 2 tygodnie(ferie) to poprostu szkoda slow. Byloby lepiej, ale to co mialem to pewnie troszke spadlo.

Nowy plan pewnie jutro wstawie(trzeba w ogole ulozyc) i postaram sie czesciej wrzucac jakies filmy.




Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-02-04 19:50:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
No już mojego wzrostu jesteś Plecy na + poszły. W oczy rzucają się wielkie kopyta. Klatę ciężko ocenic, ale wymiary nie kłamią. Wg mnie łapki tak bardzo nie odstają od reszty. Ogólnie moim zdaniem progres jest a to się liczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coraz lepiej :D
tylko na fotce widac ze ten kvtasek faktycznie cos maly ale nie przejmuj sie, moze jeszcze urosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21531
gej alert Pewnie następny plan będzie z priorytetem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pn4 aka Hajtowowy /będziemy zołnierzami./// Siła & masa.

Następny temat

Plan do oceny, opierany na treningu domatora

WHEY premium