SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf - Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym spadaniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Trochę tych wspięć musiałeś zrobić jak bez ciężaru:) powodzenia z nowym planem

Stanisuaf Ty ten sam plan co Boksero zaczął będziesz robił czy coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
janusz, wcale nie;) wystarczy mocno napiąć łydke, dosyć dokładnie i po 20p. już płonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Rece + barki

- Wyciskanie stojac 10p 45kg/ regres 20p 30kg
- Podciaganie sztangi szerokim chwytem do mostka 2x 20 22,5kg
- Unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tulowia 7kg x16/ 4,5kg x16/ 4,5kg x24

- Wyciskanie wasko PODCHWYTEM lezac2x12 45kg/regres 20 35kg
- Francuz lezac na lawce SKOSNEJ za glowe 2x12 25kg/20x 20kg

- Uginanie ramion ze sztanga stojac 2x12 22,5kg/ 20x 15kg
- Uginanie sztangielkami z supinacja nadgarstka 2x8 9,5kg/ 16x 7kg
- Uginanie nadgarstkow podchwytem + nachwytem siedzac 20+20 15kg/ 1x max 10kg

Trening moze byc, do mp dowalilem 2,5 kg chyba , czyli tak jak zwykle, tym razem tylko 10 p i troszke szybciej robilem, 2 ostatnie powtorzenia pp :D. Ogolnie pompa na barkach srednia. Bicek i przedramie to ogien, najlepiej mi te cwiczenia wyszly. Tricek tez w miare, wyciskaneie good, francuz troszke gorzej, nie wiem czemu mi sie lewy tric pompuje masakrycznie a prawy dopiero na regesie wszedl troche.

Male podsumowanie

Po 6 tygodniowym treningu tym planem moge smialo stwierdzic, ze rozwija on dobrze sile, nie tylko FBW, takze mit uwazam za obalony, ze z partia 1x tydzien nic nie mozna zbudowac(pomimo ze siad mam slaby.

Odnosnie sylwetki moge sie nie wiele wypowiedziec, u mnie, jezeli juz jest jakas zmiana, to nie wielka, zreszto przez wspomniane wyzej powody - micha przedewszystkim z technika, z tym na pewno duzo lepszych efektow mozna sie spodziewac, ale tez w 6 tygodni nie bedzie to jakas zyciowa forma - zbyt krotki okres czasu zeby jakies gigantycznie zmiany odnotowac.

U mnie moze lekko plegar sie poszerzyl, piersiowe tez chyba lepszy zarys maja troszke, tyle ze jestem troche podlany jak na taka wage i wzrost co mam, takze to eliminuje moj dobry wyglad. Od niedawna staram sie juz jesc lepiej, bo narazie fundusz pozwala no i swieta - zarcia nie zabraknie, nawet tego dobrego, oby jak najdluzej byl ten dobrobyt

Pare pomiarów:
* Klatka - 109,5cm/ wczesniej 107 czy tam 108 bylo
* Pas - 91-93cm czyli bez zmian, bo to w zaleznosci od tego co i ile zjem
* Udo - 63 cm / albo bez zmian albo poprzednio 62cm bylo - nie pamietam (pewnie dlatego ze 2 treningi nog ominalem praktycznie, czyli flaczały przez 2 tygodnie)
* Lyda prawa/lewa - 41cm/40cm czyli tutaj +1 cm jest a w lewej nawet 1,5 zdaje sie
* Bajs - tragedia z tego co widze, jutro zmierze, bo dzis rece cwiczylem

Kilka fotek:












Fotki z ostatniego razu sa na starym dzienniku na przedostatniej stronie bodajze, link do starego dz w podpisie mam, jakby ktos chcial tam oblookac

Janusz Z pewnoscia nie, na tych samych zasadach pewnie, ale niekore cwiczenia bede inne, u mnie technika kuleje bardziej niz u Boksero, zreszto teraz musze sie troszke usamodzielnic, zeby 100% nie bylo Antosa, tylko moj wklad jakis

Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2011-12-23 22:12:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870487
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Mam takie samo zdanie jak Prz, ramiona ewidentnie odstają.

Przechodzisz już na niższe zakresy, czy dalej na wysokich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie za duzo kortyzolu przez to narzekanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
wolałbym być taki chudy niż taki gruby(jak jestem) xDD

Cokta, przecież Stasiek był na niskim zakresie, teraz na prawdziwy wysoki wchodzi, 75p. w serii xD

a tak na serio to Antos nam różnicuje powtórzena między srednimi/wysokimi więc pewnie coś takiego będzie miał:D
ale też chętnie zobacze co dokładnie bd miał:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Stasiek, stań normalnie na tych fotach a nie jak pipa. Jak przypniesz to coś tam widać za to na tych luzem wyglądasz jak z Oświęcimia. Wszystko przez postawę.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-12-23 22:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Nigdy pozowac dobrze nie umialem ;/ Ale na szczescie chociaz minimalnie ruszylo, tylko zeby brzuch byl bardziej proporcjonalny do reszty, to lepiej by sie nieco to wszystko prezentowalo.

A rece odstaja w sensie ze takie mikruski, ta? Niestety mam dlugie, jakbym mial z 38-39 cm bez spiny to dopiero byloby w miare ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870487
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pn4 aka Hajtowowy /będziemy zołnierzami./// Siła & masa.

Następny temat

Plan do oceny, opierany na treningu domatora

WHEY premium