SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stanisuaf - Kropla drąży kamień nie siłą, lecz częstym spadaniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 80949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Sorki Stanisuaf :Dale boksero znam z deka dłużej jak cb :D,no to czekam na twój hartkor :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Ja Ci kibicuje^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja też :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
:D boksero dużoooo spamuje być może dlatego piszą o nim ^ ^ :D:D:D.Powodzenia chłopaki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
kto tu spamuje xd

dzisiaj dieta baaaardzo kulawa:/ za dużo węgli, za mało tluszczu i bialka.

spałem pare razy w ciągu dnia
brak apetytu przez co piłem 2x białko zeby coś kcal wpadło, nawet nie przekręciłem aero;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja teraz chory, ale apetyt jest WTF?

Drzemka w ciągu dnia super sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
u mnie drzemka w ciągu dnia to znak że dzień na 100% będzie stracony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Fajny dziennik panowie, jak w dwóch się prowadzi to jest lepiej moim zdaniem, jest większy ruch i taka "rywalizacja" między autorami dziennika. Dieta i trening nic nie będę pisał, bo Antos wszystko ogarnia chociaż te przysiady były dość niebezpieczne no ale skoro już wszystko wiadomo ...

u mnie drzemka w ciągu dnia to znak że dzień na 100% będzie stracony

Ja mam tak samo. W ogóle to jest ciekawe, jedni jak się prześpią w ciągu dnia to później jakby nowo-narodzeni, z energią itd. Ja właśnie jak robię drzemkę (czasami muszę, jak padam na pysk już) to później taki zmulony, zaspany chodzę ...

W każdym bądź razie życzę powodzenia, będę zaglądał !
pzdr.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dokładnie to co ty mam;) już dzień nie do życia, zamuła i niechęć;)


dodam że dzisiaj znowu brak apetytu:(

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-12-08 15:55:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty Stasiu to jesteś ku*wa ewenement siłowy. Ludzie po prostu wiedzą, że dajesz radę ze wszystkim Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pn4 aka Hajtowowy /będziemy zołnierzami./// Siła & masa.

Następny temat

Plan do oceny, opierany na treningu domatora

WHEY premium