SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie idzie Sila ;/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3305
Witam moj staz wynosi okolo 10 miesiecy jade na mase ale mam problem poniewaz wraz z masa nie idzie sila wogle nic 0 kompletnie tyle co podnosilem na klate 5 miechow temu teraz tyle samo podniose moze 2kg wiecej ;/?
mozliwe ze jest to spowodowane tym ze mam sprzet ograniczony tylko do 50 kg? i tym cwicze? na mase jest ok ale do treningu silowego raczej lipa, jestem zdziwiony ze 0 sily;/
prosze o wyrazenie swojego zdania
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3305
nawet kolega 0 masy, 0 klaty chudy 32 w bicepsie a podnosi wiecej ode mnie na klate ;/ z sila to tylko na klate mam slabo reszta w miare ;s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Tylko jak chcesz podnosić więcej jeżeli stoisz z tym samym ciężarem cały czas?? mięśnie trzeba przeciążać stale by pobudzać je do wzrostu.
Twój układ nerwowy jest przyzwyczajony do tego samego ciężaru- nie dostaje od długiego czasu żadnego nowego bodźca więc na co liczysz? siłę także trzeba rozwijać i z czasem przychodzi sama ale później trzeba ja rozwijać w sensie takim że planujesz cykle siłowe nie tylko masa człowiek żyje. By masować trzeba używać dużych ciężarów a nie będziesz w stanie podnieść dużego ciężaru jeśli twoja siła swoi w miejscu- jedyne rozwiązanie to dokupienie ciężaru i zacząć przeciążać mięśnie- dokładaj ciężar z tygodnia na tydzień do ćwiczeń i powinno być ok. Potem zacznij planować treningi siłowe- jest tego na forum dość sporo z rozpiską procentową ciężarów na jakich masz pracować.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3305
ok postaram sie wykombinowac ciezary ;d
zaskron masz na oku jakis dobry plan na sile? majac do dyspozycji hantle 50 kg ławeczke plaska i 2 hantelki ;s?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Witam.
Z takim ciężarem siły nie zrobisz. Musisz skołować ciężar. Żeby szła siła to musisz stopniowo zwiększać ciężar z tygodnia na tydzień a nie non stop 50 walić

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

anoreksio/dziennik/ walka ze słabościami

Następny temat

Problem z rozpoznaniem tupu sylwetki

WHEY premium