SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
przesłona 4 Darek mówił że to wystarcza:) i trzeba mocno wybić się z nóg i przytrzymać ruch na końcu i początku, nie szarpać by łańcuch nie latał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
hmmm, ja ustawiam na 4, i "płynę" tak z 26 s/m a szybciej to 27 - 28 s/m i staram się nie szarpać łańcuchem

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
a żeby było ciekawie to trenejro na początku ustawił mi 10 i ja głupia się na tym męczyłam :/

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
annawcz
przesłona 4 Darek mówił że to wystarcza:) i trzeba mocno wybić się z nóg i przytrzymać ruch na końcu i początku, nie szarpać by łańcuch nie latał

Obciążenie masz ustawiane za pomocą czego? Bo ten Concept u nas to nie wiem ile ma lat.. I tam jest taka wajcha z boku do ustawienia obciążenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
u mnie z boku jest taka przesłona i się przestawia góra dół od 1 bodajże do 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
u mnie też tak jest

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
To musisz sprawdzić watty i odczytywać sobie z pamięci ile przepłynęłaś/ jakie watty i tempo. Najważniejsze to są plecy by trzymać prosto ale to z filmiku u Darka zobaczysz

Zmieniony przez - annawcz w dniu 2013-08-22 15:26:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
na pewno nie używam tyle siły co Ty. Póki co staram się poprawnie trzymać sylwetkę i pamiętać o odbiciu nogami. Namiętnie oglądam filmiki na stronie concepta

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
annawcz
To musisz sprawdzić watty i odczytywać sobie z pamięci ile przepłynełaś

U mnie komputer z wiosła w naprawie..
Ustawiam 10 a tempo - to korzystam z minutnika w telefonie i liczę pociągnięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
idzie się zmęczyć nawet po minucie:) na mniejszym obc:) tylko mocno musi być by waty były wysokie i lepsze od biegania
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium