SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129660

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja również.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
No ja też nie słyszałąm wcześniej o Chodakowskiej. Czasem dobrze nie znać nowinek

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
gaja, no te 2 tyg temu co mi krew z nochala leciała że następnego dnia karetka przyjechała to właśnie jak wstałam i się nie uprzedziłam, że będę wstawać :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a Ty kiedy zaczynasz tę fajną pracę?

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
dzieki Hubert. Mam kilka sesji z trenerem zaplanowanych wiec mam nadziej ze mi pomoze z technika i mnie sponiewiera hihihi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Na razie nie wiem, babeczka zadzwonila, wypytała mnie o doświadczenie jak usłyszała dziecko w tle- stwierdzila ze nie będzie mnie ganiała na wstępną rozmowe skoro mam dziecko- i powiedziala że odezwie się żeby na drugi etap mnie zaprosić, jak ustali ze wspólniczką termin. Zaczynałabym (niestety) dopiero od października

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
lumi2 - zaznacz, że chcesz być sponiewierana :) ja miałam takiego co mi się wydawało, że mnie po żwirze ciągał ale jak się okazało w 7 dni zrobiłam większy progres teraz niż w 2 miesiące z nim.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
noooo ale to tylko miesiąc, zleci jak miesiąc

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
No wlasnie to jest ten problem ze "MOJ" trener zminil prace a w mojej silce zostali tacy jacy "niesmiali" co to nie krzyknie na ciebie a ni nie powie ze cos zle robisz bo boi sie ze sie obrazisz i nie przyjdziesz wiecej, a ja mam to w du...pie i chce robic dobrze a nie zeby bylo milo. Wczoraj mialam trening z jedna laska i dopiero jak mi pokazala jak wyciskac sztange to sie okazalo ze 40kg to ja sobie boge w snach wyciskac a do tej pory tyle robilam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Trenner trenerowi nierówny.. Niestety. Z przysiadem dopiero pomógłHubert

Stop boring me and think. It's the new sexy...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium