SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
57kg :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jak się rozkręce to będę przysiady i martwe ciągi orbim robiła ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
to masz sie z czmy zmierzyc, to nie bedzie areo, to bedzie silowe zmaganie sie z pudlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ide sobie kawke strzelic, bo dzis przymulona jestem na maksa. Sie zastanawiam czy sobie wczoraj wieczorkiem tabletke na tarczyce zapodalam czy nie, bo mi nastroj siadl dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja z mężem mam taki zwyczaj, że jak oboje mamy gorszy dzień przez nawał pracy, to uznajemy, że to "przez pogodę na pewno"

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
dobre:) Z moich obserwacji wynika, ze jak tarczycy odbija, to tak mam, bez powodu w sumie. Choc maly powod jest, wczoraj znowu wet, moj piesek ma problem ze stawem i kuleje. Dzis dalam mu tabletke w maselku, bo nie chcial nic innego zjesc. Trzeci raz chory w ciagu dwoch miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
oj :/ no to masz powód...

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
wezme sie za jakas robote to mi przejdzie, okna czekaja na umycie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
sophie
to masz sie z czmy zmierzyc, to nie bedzie areo, to bedzie silowe zmaganie sie z pudlem

Kasia - zrób sobie zatem box squats
Cześć SPAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Corum

Kasia - zrób sobie zatem box squats


HA!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium