SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Flo, a z której koncepcji mojego przepisu robiłaś?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Kasia, ja dobrą rozpuszczalną lubię. Bardziej lubię z ekspresu, ale taka fusiasta w szklance mnie nie ujmuje

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1872 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19374
Ze wszystkich naraz przede wszystkim, że mięcho leżało w ziołach przez nockę i w sumie pół dnia... bo u mnie to tak zawsze na wariata popruszyć czymkolwiek i do pieca

Kontuzja kontuzją kontuzję pogania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deja vu
U mnie jest inaczej. Kombinuje sobie tak, skoro przez 40 lat (prawie) wyglądam całkiem ok (nie wierzę że to napisałam- terapia działa), to po co się mam zarzynać ?

Też tak czasem kombinujnę, ale to chyba nie lejdisowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
no właśnie - na wyjazdy ekspresu nie zabiorę, z fusami problem w hotelach, a ropuszczalnik jakoś ratował mi "życie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
dla mnie to tylko kwestia przyzwyczajenia. myślałam że bez mleka a tym bardziej bez miodu się nie da. ale jak każą to ja robię :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
prosta baba jestem, robię co mi mówią :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jo1984
deja vu
U mnie jest inaczej. Kombinuje sobie tak, skoro przez 40 lat (prawie) wyglądam całkiem ok (nie wierzę że to napisałam- terapia działa), to po co się mam zarzynać ?

Też tak czasem kombinujnę, ale to chyba nie lejdisowe


jak mnie facet zobaczył na ostatnich ćwiczeniach pierwszego tygodnia to powiedział, że zaraz i tak zima przecież.... (?)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
dziewczyny - macie jakiś przepis na placki ziemniaczane, ale takie ladiesowe, bo mi chodzą po głowie, mój chłop mnie męczy i chociaż jestem na redukcji, to na swoje przyjęcie urodzinowe bym sobie zapodała zamiast torta
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium