SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129669

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
No to fajnie

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
czasem zajmuję się forwardowaniem maili :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
A tak z ciekawosci pytam. W razie w zawsze dibrze wiedziec.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no to ja robię strony, aplikacje, w tym mobilne oraz takie do wyświetlania zdalnych informacji (np informacje pogodowe na ekranie w placówce banku albo animujące się kursy walut) i dotykowe interfejsy do placówek sklepów, ale moja firma to jeszcze robi druk, programowanie i takie tam :) w razie W :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Jaki repertuar.

Maz prowadzi sprzedarz pantografow do jachtow wlasnego projektu. W zasadzie dobrze sie sprzedaja bez dodatkow. Ale pomyslalam ze moze warto byloby pomyslecc o jakiejs porzadnej stronie.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
w niektórych branżach, w których trzeba produkt zamówić indywidualnie (nie wiem jak jest z tym panto-czymś co jest dla mnie nowym słowem i czuję się najbardziej zielona w tej chwili ;)) najlepiej sprawdza się dodanie firmy / usług do ogólnych polskich zbiorów + ew wydrukowanie wizytówki. Powinnam być tej religii, co to jak nie masz strony w internecie to nie istniejesz, ale to nie zawsze jest prawda.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
zależy to od specyfiki produktu, ale, że jestem jełopem i nie wiem co to, to nie znam specyfiki produktu :>

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
orbi przyszło!!!!

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
siłowe mam z głowy, targałam karton z kurierem :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium