SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Lumi, to twój mąż, kochasz go, tłumacz swoje uczucia i potrzeby, wyzywaj się na siłce i czekaj aż twoje tłumaczenia się przebiją do niego

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Corum ja tez sie jednego pozbylam i co? teraz mam drugiego i wcale lepiej nie jest. I na dodatek jest Maly wiec juz jestesmy ze soba zwiazani, nawet jak nie zostaniemy razem to i tak zawze gdzies tam tle bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Gaja - ja juz dawno przeszlam okres tlumaczenia i wyjasniania i to nic nie dalo wiec odpuscilam. Szczerze to mi juz nie zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Lumi, nie odpuszczaj, dla chłopa trzeba więcej potłumaczyć. Zapytaj go czy on czuje się kochany i zapytaj co mozesz zrobić żeby się taki czuł, żeby się czuł z tobą szczęśliwy. Jak ty będziesz się starać, on też wreszcie zacznie.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
U mnie kiedyś była taka sytuacja że ja przez MIESIĄC chodziłam obażona, ale gotowałam, sprzątałam zajmowałam się małym, tyle że przestałam mężowi tłumaczyć o co mi chodzi i on przez miesiac nie zauważył że ja jestem obrażona

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
lumi2
Corum ja tez sie jednego pozbylam i co? teraz mam drugiego i wcale lepiej nie jest. I na dodatek jest Maly wiec juz jestesmy ze soba zwiazani, nawet jak nie zostaniemy razem to i tak zawze gdzies tam tle bedzie

Ja sobie drugiego nie wzięłam..
A dziecko też jest..
Najlepsza jest długa, uczciwa rozmowa. I najlepiej tak to sobie zaplanować żeby znaleźć się w jakimś prywatnym miejscu, bez dziecka...
Mieć czas tylko dla siebie.
Jeżeli nie odświeża się swojej prywatnej, intymnej sfery to ludzie oddalają się od siebie coraz bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
Co moge zrobic zeby sie czul kochany???? Wyreczac go we wszytkim!!!! - to chyba najlepsza odpowiedz. Moj zajmuje sie domem (czytaj poodkurza) i zajmie sie dzieckiem tylko ja ja jetem w pracy, gdy jestem w domu lub mam wolne, ale robie zakupy itp (nadal poza domem) to on nie zrobi nic - totalnie nic Wiec sory ale ja juz sie bardziej strac nie moge. Z reszta czemu ja ma sie strac? A oze on by sie postaral? Jak mi sie znudzi czekanie to go kopne w dupe i bedzie wiedzial co stracil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
dobrze Corum gada, polac jej

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
gdyby nie maly i zobowiazania finansowe to juz dawno by problemu nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
To prawda co mowia, ze kredyt bardziej wiaze ludzi niz malzenstwo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium