SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129673

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
aaa, a poza pracą wkurza mnie ten spam piszę coś, piszę, daje odśwież a mojego posta nie ma, albo znika mi nagle 10 postów w tym ten, na który chciałam odpowiedzieć i nie wiem już czy mam zwidy, czy co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
może masz za gorąco po prostu ;p

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
aga, ostatnio coś się tu psuje troszku

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
TaDrugaKasia
jakieś testy kiedyś rozwiązywałam psychologiczne i wyszło generalnie, że mózg męski jak bum cyk, to i pewnie wzrok z niego też taki wyszedł syfny :>


Mi w teście na uzdolnienia wyszła mechanika .
A w typie człowieka badacz-obserwator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
deja vu
jak mam wyłaczony wiatrak, to mi gorąco, jak mam właczony, to mi szumi i pyka. Nie ja wcale nie zrzędzę.


ja miałam podobny problem. włączony to kartki fruwały, a dziś nie dzień sprzątania, to wyłączyłam.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
w temacie psucia - jest gdzieś miejsce do sugestii odn "wyglądu" czy działania forum? bo w administracji to widzę wszystko o banach

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no widzę właśnie, oo Corum mi się pojawiłą :D
a dochodu ja niestety też sztucznie nie obniżę, chociaż na grillu z takimi jedymi z wyższej półki ostatnio gość po pijaku powiedział że jak trzeba to i lewą fv na 200 tysi sobie robił w fotoszopie. Bo przeca krzyżowa się nie trafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
agataq
no widzę właśnie, oo Corum mi się pojawiłą :D
a dochodu ja niestety też sztucznie nie obniżę, chociaż na grillu z takimi jedymi z wyższej półki ostatnio gość po pijaku powiedział że jak trzeba to i lewą fv na 200 tysi sobie robił w fotoszopie. Bo przeca krzyżowa się nie trafi

LOL. 3 lata mam firmę, 4 razy byłam w krzyżowej, 7 w ramach krzyżowej innej firmy :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
no widzisz, ale takich najbogatszych sukinkotów nikt nie kontroluje po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
w zeszłym tygodniu miałam inspekcje pracy, witki by Ci opadły jakbyś usłyszała, za co szef firmy w której robię księgowość w ramach drugiego etatu dostał mandat
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium