SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129733

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
a czym jeździsz na we wyjazdy, samochodem ?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
TaDrugaKasia
hm, teraz do mnie dochodzi, że to nie były źródła Ladiesowe, ale rozpuszczalna jest bardzo niezdrowa i w skrócie "rozpuszcza kości" (nie mam mózgu do pamiętania szczegółów, zapamiętałam ogół informacji)

Hejka ponownie kobitki
W temacie kawy rozpuszczalnej: jak pogrzebiecie w tych artach co są na "Po Treningu" to znajdziecie i taki który oddemonizowuje kawę rozpuszczalną...
Niedawno go czytałam ale linku niestety ni mom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Jeśli jeździsz samochodem i możesz sobie pozwolić na wzięcie więcej rzeczy to są takie bajery jak:
garnek na prąd
http://tablica.pl/oferta/nowy-garnek-do-gotowania-na-prad-poj-1-l-ID23ycH.html
prodiż elektryczny, tu masz pokazane różne rodzaje:


Jesli możesz sobie pozwolić na taki gadżet to może Ci ułatwić gotowanie na wyjazdach. Jeśli nie, to grzałka też zła nie jest

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
corum, wrzucałam ten art parę stron temu

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Sorry Gaja dopiero doczytałam strony..
Lubię czasami (chociaż rzadko) napić się rozpuszczalnej kawki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Nie przepraszaj, napisałam Ci to, bo może zamierzałaś go znaleźć i wrzucić

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ale narobiłyscie mi ochoty tymi plackami ziemniaczanymi bedą za mna teraz chodzić

EDIT: czy to normalne że kombucha jest taka kwaśna?

Zmieniony przez - gaja1989 w dniu 2013-08-19 21:04:17

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Gaja normalne, jak przetrzymasz to zrobi się ocet kombuszany - ja osobiście taki najbardziej lubie jak wykręca gębę

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium