SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129724

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
a mam go z internetu ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
moj tata (przybrany) jest chodzacym idealem i az mi go szkoda ze musi z moja mama wytzrymywac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oui, jeszcze mam czas. Może się ułoży, choć na razie mam dość facetów po ostatnim. Myślałam, że to ten jedyny, a tu dupa. Jeszcze mnie urobił na tą grafę. Yhh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
ja trafilam dopiero za drugim podjesciem. I moj tez okazuje uczucia zarabiajac na dom np. SZczesliwie lubi sie przytulac bez podtekstow, ale uczylam go tego ze 2 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1459 Wiek 53 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27140
TaDrugaKasia
a mam go z internetu ;)

ja mojego obecnego tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
gin - o ile pamiętam masz 21 lat - od tego czasu w moim życiu było chyba jeszcze 8 zanim dobrze trafiłam i warto się nie zamykać przed nimi. Im szybciej kolejkę przerobisz tym szybciej trafisz na tego co go szukałaś :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
kurcze a ja zawsze taka dlugo terminowa bylam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak też uczynię :) Chociaż odzywa się we mnie jakaś stateczność i chciałabym już z jednym coś układać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
niech będzie ten dobry to wtedy samo się ułoży. ja tego mojego wyrwałam na jedną noc, ale jakoś tak zostało

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ja co do internetu to raczej nieufna jestem. Szczególnie że mam taką głupią cechę: ponieważ mam słaby wzrok to mam wyczulony węch.. I jak ktoś mi pachnie nie halo to do widzenia.. i nie myślę tu o zapachu perfum albo o niemyciu..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium