SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129734

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gaja1989
a co fajnego jest w nogach jak patyki? albo całe zycie słysze że ktoś chciałby mieć duże cycki jak ja i też się zastanawiam co w tym fajnego ktoś widzi

jakbyś miała takie jak ja to byś wiedziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
lorane
Kasia, muszę Cię zmartwić, ale cheat powinien być pełnowartościowym posiłkiem


LALALALALALA III CAANNN't HEEEREEE YOUUU

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
omatko, po mailach po angielsku, a potem po łamanym niemiecku nie umiem już żadnego języka... HEAR k***a. :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie powiem jak teraz jem na rege, po przeprowadzce, bo mnie z sekty Sfd wykluczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
na moje usprawiedliwienie językowe, ostatnie co przeczytałam (5 minut temu) to feedback od niemca o tej treści: "The client want the version with the nice text (see below). We don’t know with size the text will have…but I think should be not so much"

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Ja ostatnio sobie audiobooki po angielsku puszczam zeby języka nie zapomnieć.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
no po tym jakie maile od klientów dostaję to codziennie filmy i seriale też już tylko po angielsku, bo tak to zwariować można. niestety chciałabym powiedzieć inteligentnie, że audiobooki, ale niestety powtórzę - filmy i seriale :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Firefly dzisiaj z amazona przywieźli. w banku mnie straszyli, że jak karty kredytowej nie wykorzystam to mi ratę podniosą... no byłam zmuszona :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Kasia, spoko..ja teraz dużo z hiszpanami maili piszę i też czuję, że się cofam mimo używania angielskiego na codzien
Piękną masz buźkę

Zmieniony przez - lorane w dniu 2013-08-19 17:26:57
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium