SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129762

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 786 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9736
U mnie w domu patrza na mnie jak na wariatke jak widza tego pgzrybowego placka plywajacego w sloiku:) Probowalam kolezanke nawic, ale bylo stanowcze NIE DZIEKUJE :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja bym brała tylko dlatego, bo alkohol :>

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
zawsze ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
na początku wrześnie będzie dzień, w którym będę musiała wypić a nie wiem czy dostanę pozwolenie z góry :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
oo, wiem o co jeszcze miałam was zapytać, czy czytałyście gdzieś tu na forum jakieś specjalne zalecenia dla osób z tendencją tycia na brzuchu? Słyszałam ostatnio- ale to poza forum- że warto jest pić siemię lniane. Też się nad tym siemieniem zastanawiałam, bo mam problemy z trawieniem i nie wiem czy to jakiś mit z tym siemieniem czy prawda.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
są w regulaminie dla poszczególnych typów sylwetek, ale taka pewna jesteś że jesteś jabłko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
nie jestem pewna lorane. Pytałam po wrzuceniu zdjęć ale nikt nie zauważył tego więc tak sobie gdybam. Tyję w brzuchu i piersiach, to chyba jabłko, nie?

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Teoretycznie tak, praktycznie nigdy nie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
prawda, ja już się w życiu nachudłam i natyłam i dalej nie wiem czy grucha czy klepsydra

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium