SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129747

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja tak uwielbiam i tyle lat sobie zakazywałam (ciągle odpowiedzią na wszystko było low carb) że gdzieś w mózgu guz mi mówi "za dobre masz te posiłki, na pewno zaraz Ci zabiorą". Syndrom kota ze schroniska - zje 15 misek żarcia bo zaraz inne koty się pojawią i mu ukradną.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Mnie te argumenty z facetami nie przekonują. Nie podoba się - droga wolna. Walizkę pożyczę i pomogę się spakować. A jak mnie choroba oszpeci, to też mnie wymieni. Ktoś kto mnie ocenia przez pryzmat mojego ciała - to nie jestem zainteresowana.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
No ja bym dała sporo jajek i trochę zmielonych płatków owsianych :) No i powinno być git

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
ale, jeśli się zmieszczą w bilansie, to raz na jakiś czas nic się nie stanie - bo od początku chodzą za mną takie w ognisku ze skórkami i na to masełko i cebulka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
mi się podoba to, że mój facet ma brzuszek. taki jest bardziej "mój" :D

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
poran, moim zdaniem w ramach bilansu ziemniak jest git. Nie mówię, że frytki z fast fooda, ale taki zdrowy kartofelek

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
Mój po slubie miał wypadek (on jechał rowerem a gość samochodem w niego wjechał) i juz nie jest taki przystojny jak kiedyś. Ale dla mnie to za wielkiej różnicy nie robi. i tak go kocham

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
hehehe - mam tak samo - moje ciało i to mnie ma się podobać, a jak się nie podoba mojemu facetowi, to się spodoba innemu pewnie. robię teraz wszystko dla siebie i to ja decyduję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
ja zimą też sobie kogoś znajdę. w grubym płaszczu ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Miałam znajomego, który mówił, że z bardziej owołosionymi od niego do łózka nie chodzi. Ja to z parafrazowałam, - z chudszymi od siebie. Taki atawizm - facet musi być "wiekszy"

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium