SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM DLA PRYMITYWÓW ONLY!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129709

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
PS gin Gimp to dla mnie kara za grzechy.

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
:) czyli nie ;) no to strona - sklep internetowy dla kobiet 30-40, lepiej zarabiających, lubiących oryginalne produkty. Sklep głównie z torebkami z wyższej półki i są one głównym punktem, ale dodatki do kupienia typu paski, okulary, też są możliwe. Koszyk internetowy to raz, branding klient narzuca czarno biały z czerwonymi elementami. o :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
aha - sklep nie zawiera promocji, bo to luxusowy sklep, ale są nowości i są one dość szczegółowo opisane (każdy produkt ma swoją "historię"

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
jakbyś chciała inne to daj znać ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
gaja - chwała Thorowi, że nie gimp. Żaden designer nie znalazłby zleceń jakby robił w gimpie.

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O! Dziękuję ;D Popróbuję, sklepu jeszcze nigdy nie robiłam, tylko stronę ze zdjęciami ślubnymi i fora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
robienie w jednych materiach (np raz sklep, raz strona wizytówka, raz katalog, raz forum, raz panel ze statystykami) pomaga bardzo w innych. Np jak się opanuje podstawy sklepu - koszyk, prezentacja produktów z cenami i opcjami do produktów tak, by człowiek się nie zgubił, to tworzenie katalogu online już będzie prostsze (już pojawi się pomysł, że zdjęcie produktu może mieć jakieś opcje po najechaniu, jak np "zobacz podobne" czy "zobacz kolekcję")

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Si, umiejętność projektowania to też dużo umiejętności planowania i rozmieszczania, a nie tylko estetyka. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
o o to to :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6302 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18029
ja jestem jeszcze na etapie kiedy nie wiem jak zrobić to co bym chciała zrobić I najwięcej czasu zajmuje mi szukanie jak się to cuś robi i nieraz mam ochotę wyrzucic komputer za okno wtedy

To co dziś niemożliwe, kiedyś będzie tylko rozgrzewką.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT figiela

Następny temat

Natka_ DT - by być fit i osiągnąć równowagę psychiczno-fizyczną.

WHEY premium